Niki - 2006-07-03 21:06:39

Chciałabym zapytać jak przeżyliście podstawówkę, gimnazjum, liceum lub studia. Opiszcie jak było, trudno a może łatwo? Klasa i nauczyciele, czy dobrze wspominacie dawną szkołę.
A dla tych co się wybierają do nowej niech opiszą jak się z tym czują i czy się obawiają jak będzie w nowej szkole.

Podstawówka, niedawno przyszedł mi czas na wspomnienia :) pamiętam moją klasę dawną, jako jedyna się od nich oddzieliłam i poszłam sama do innego gima (a cała klasa polazła razem do jednej klasy w innym gimnazjum, któro mi sie nie podobało). Ja było z nauką... myślę, że trochę łatwiej niż w gimnazjum, ale w gimie lepiej się ucze powiem szczerze :).

Gimnazjum,  hmm.. pod koniec chodziłam ostro do szkoły, bo wiem, że za jakiś rok będę narzekać, że nie korzystałam z mojego kochaniutkiego gimnazjum jak mogłam, dlatego postanowiłam w ostatnie parę dni chodzić do szkoły i nacieszyć się ostatkami chwil z moją klasą, niby głąby ale ich lubię :)

Liceum.... brrrr. Moja koleżanka jak tam wylądowała to przestałam ją widywać.... Może ze mną nie będzie aż tak źle...