Forum dyskusyjne o szkole

Forum dyskusyjne o szkole


#1 2006-09-05 15:47:02

Marzenka

(!)(!)(!)

Zarejestrowany: 2006-07-22
Posty: 144
Punktów :   

Dni zapoznawcze

Nie wiem, czy w Waszych szkołach jest coś takiego. U mnie jest . Miałam je dzisiaj i będe miała jutro. Oczywiście było opowiadanie o sobie, wycinanki z gazet, malowanie jakiś symboli- to wszystko miało nam pomóc w poznaniu siebie. Hmmm... jak dla mnie to była nuda! Tylko głowa mnie od tego wszystkiego rozbolała... Może jutro będzie ciekawiej. Ale okazało się, że moja wychowawczyni jest lepsza niż wydawało mi się na początku. Jak zaczęła tańczyć na środku klasy, żeby inni się nie krępowali to normalnie zginałam się ze śmiechu . W sumie poznałam kilka osób, ale znając życie okaże się, że większość jest zupełnie inna niż wydawałoby się teraz...

No to ja czekam na Wasze spostrzeżenia- i tych, którzy maja teraz te dni i tych, którzy już je mieli dawno . No i może wypowiedzą się osoby, które nie maja takich dni, czy uważają, że to jest potrzebne???

Offline

 

#2 2006-09-05 19:49:42

Niki

Administrator

Zarejestrowany: 2006-06-13
Posty: 252
Punktów :   

Re: Dni zapoznawcze

Dzisiaj na dwa polskie nie przyszedł nauczyciel (nie wiedzieliśmy i czekaliśmy w sali) no i to był taki początek, gdzie zaczeło się gadać z innymi i śmiać, zapoznawać. Klasa fajna nawet, w przeciwieństwie do gimnazjum, da sie z gościami gadać. Dziewczyny spoko znam już połowe, następną połowe pewnie poznam niedługo =)
A krępowac to sie chyba nikt nie krępował, już na rozpoczęciu leciały żarty i śmiech


Zapraszam na Strone O Zeberkach
http://ozeberkach.w.interia.pl/inne/buttonik.gif

Offline

 

#3 2009-02-19 09:56:13

sylwia

***

Zarejestrowany: 2009-02-19
Posty: 3
Punktów :   

Re: Dni zapoznawcze

U MNIE W SZKOLE OKROPNA NUDA:(

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora