Forum dyskusyjne o szkole

Forum dyskusyjne o szkole

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2006-10-09 16:56:10

Niki

Administrator

Zarejestrowany: 2006-06-13
Posty: 252
Punktów :   

Ściągi

Wszystko o ściągach.
Pisana czy drukowana, jaka czcionka, jaki rozmiar, jak najlepiej poskładać kartkę, zeby dobrze się ściągało, gdzie najlepiej ukryć, jedna, dwie czy więcej i takie tam

Ja preferuje ściągi na ręce, no to chyba stare i nie modne, ale najlepsze, nauczyciel nawet jak przyłapie, a nigdy mi sie to nie zdarzyło to mi nie zabierze ściągi
Dobre jest ubrać sie w spudnice i pod rajstopy walnąć ściągę a potem tylko kukać na udo podczas sprawdzianu ale raz tylko tak robiłam, za bardzo skomplikowane

Jak mamy zapowiadaną kartkówkę to zawszę wydzieram (pewnie jak każdy) kartkę ze środka zeszytu. W domu  zwykle miewam napisać sobie pare zdań ołówkiem na boku karki a potem zpisać i zmazać, ale to zależy wszystko od nauczyciela, jaki jest i jak patrzy.

Jak znam pytania wcześniej od jakiejś klasy co napisała spr lub kartkówkę przed nami, to kombinuje i wypisuje po kolei wszystko na kartkę, jak się uda i trafią się te same pytania to pod koniec lekcji wyciągam gotowca z plecaka i jest gites, czekam na 5

Nie oznacza to, ze si nie uczę tylko ściągam zawsze, bo tak nie jest tylko czasami a tak w ogóle to czasami się przyda jakaś nowa metoda schowania skrawka papieru, zeby dobrze się odpisywało, to tak na przyszłość


Zapraszam na Strone O Zeberkach
http://ozeberkach.w.interia.pl/inne/buttonik.gif

Offline

 

#2 2006-10-11 19:17:40

Marzenka

(!)(!)(!)

Zarejestrowany: 2006-07-22
Posty: 144
Punktów :   

Re: Ściągi

Ja przyznam szczerze nie umiem ściągać . Ciągle boję się, że nauczyciel mnie przłapie i pewnie z boku widać, że mam ściągę... Wcale nie uważam, żeby to, że się ma ściągę sprawia, że się jest pewniejszym. Ja ciągle się denerwuję i nie skupiam się na klasówce tylko na ściądze i zawsze jakoś mi gorzej pójdzie. Dlatego nie robię nigdy ściąg. Chyba wygodniej
W mojej klasie sławne było (szczególnie na matmie ) robienie ściąg na linijkach. Po prostu cyrklem "pisało" się na linijce i było gut . Przecież nikt nie będzie podejrzewał Ciebie, bo masz linijkę

Offline

 

#3 2006-12-05 08:10:17

dziki

(!)(!)(!)

Skąd: Mazury
Zarejestrowany: 2006-06-19
Posty: 142
Punktów :   
WWW

Re: Ściągi

hmm. jak sciągam to na wybranych tylko lekcjach do tego nadających sie. Naprzykład na histori, facet zawsze siedzi za biórkiem, więc książka na noge i jadziem z innych przedmiotów raczej nie sćiagam, chyba ze matma.. ale tam to tylko kalkulator


http://img480.imageshack.us/img480/7843/adolfxd4su.gif
"Liczy sie nie długosc magicznej pałeczki,
lecz jej tajemna moc."
~ nIeCh mOc bĘdZiE z tObĄ ~

Offline

 

#4 2006-12-05 16:56:37

Nieznajomy

***

Zarejestrowany: 2006-12-04
Posty: 3
Punktów :   

Re: Ściągi

Żeby sciągać to trzeba umieć i przedewszystkim się nie bać, ja nie robie zwykle ściąg. Ściągam jak widzę że i tak lufkę wyrwę wtedy a nuż się uda. I zazwyczaj się udaje…
Tylko ściągam z zeszytu wtedy a tam ciężko jest mi coś znaleźć zanim znajde to czasami ze 2 minuty lampienia się w zeszyt zejdą a czas mija Grunt to dobrze kombinować
A ten dreszczyk emocji jest nawet fajny Pozdrawiam

Offline

 

#5 2013-06-15 14:10:47

Lil88

***

Zarejestrowany: 2013-06-15
Posty: 9
Punktów :   

Re: Ściągi

Jak ściągać? Jest dużo sposobów ściągania. Trzeba jednak pamiętać, że to oszustwo i szkodzi nam samym.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora