Forum dyskusyjne o szkole

Forum dyskusyjne o szkole


#1 2011-01-04 17:49:27

Shin-chan

***

Zarejestrowany: 2011-01-04
Posty: 1
Punktów :   

Czy "status" uniwersytetu się liczy??

Właśnie zastanawiam się czy (jak wyżej wymieniłam) "status" uniwesytetu sie liczy...Ponieważ chciałabym iść do opolskiego uniwerku ale nie wiem czy nie lepiej bardziej popularniejszy uniwersytet wybrac...Ale z drugiej strony ja bardzo chcę tam iśc!! Ale boję się że jak będę np: w ambasadzie czy gdzieś tam pracowac to powiedzą se: a ona jest po opolskim uniwersytecie to nic nie potrafi...". Ale to nie prawda bo umiem w trzech językach mówić!!! >< I wtedy przez to że studiowałam w opolskim uniwerku nie przyjmą mnie... Ale ja chcę tam iść... >< Pomocy...

Offline

 

#2 2016-09-26 23:06:31

Jesion

***

Zarejestrowany: 2014-07-16
Posty: 10
Punktów :   

Re: Czy "status" uniwersytetu się liczy??

Nie mam pojęcia co się liczy w dzisiejszych czasach, ale raczej nie zawracałabym sobie glowy "statusem" szkoły. Liczy się to co umiesz, Twoje praktyczne umiejętności. Możesz mieć skończony najbardziej prestiżowy uniwersytet, ale wspomniany deficyt i niestety będzie to w tym przypadku decydujące - tak mi sie przynajmniej wydaje. Dziś pracodawcy szukają przede wszystkich praktyków którzy 'znają się na rzecz'. Dlatego ja planuję inwestować w konkretne szkolenia. Na początek obstawiam zagadnienia związane z e-marketngiem. Na stronie Fabryka Reklamy znalazłem ciekawy odnośnik do szkoleń, z tej tematyki. I już wiem co chce robić, a to polowa sukcesu.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora