Forum dyskusyjne o szkole

Forum dyskusyjne o szkole


#1 2006-06-21 15:43:51

dziki

(!)(!)(!)

Skąd: Mazury
Zarejestrowany: 2006-06-19
Posty: 142
Punktów :   
WWW

Śmieszne, szkolne sytuacje ! :D

No więc tak.... Opowiedzcie o śmiesznych sytuacjach jakie wam sie wydarzyły w roku szkolnym .
Ja naprzykład ...   Zamknąłem za drzwiami pewną nauczycielkę, a to dlatego że nasza klasa jej nie lubi, tylko jej syn jest z nami (zanim też nikt nie przepada...). Poprostu przytrasnołem drzwi i krzyczałem że zamek się zacioł

A jak u was?.... OPOWIADAĆ !


http://img480.imageshack.us/img480/7843/adolfxd4su.gif
"Liczy sie nie długosc magicznej pałeczki,
lecz jej tajemna moc."
~ nIeCh mOc bĘdZiE z tObĄ ~

Offline

 

#2 2006-06-21 15:49:45

Niki

Administrator

Zarejestrowany: 2006-06-13
Posty: 252
Punktów :   

Re: Śmieszne, szkolne sytuacje ! :D

Z drzwiami mam smutne wspomnienia, bo kiedyś na dniu sportu musiałam wyjść wcześniej od wszystkich o półtora godziny i poszłam do przebieralni się przebrać. Akurat tak sie trafiło, że jakiś nauczyciel przechodził, i zamykał szatnie (zawsze zamykają, żeby nikt nic nie ukradł) i mnie zamknął w środku, bo nawet nie zaglądnął czy tam ktoś jest Najpierw powaliłam piąchami trochę w drzwi (a że wszyscy byli na zewnątrz szkoły to nikt nie słyszał) a potem siedziałam przez prawie godzinę, aż w końcu przyszły jakiś dziewuchy się przebrać, wchodzą i patrzą a tam ja siedzę (trochę zbłaz) tak dziwnie się popatrzyły


Zapraszam na Strone O Zeberkach
http://ozeberkach.w.interia.pl/inne/buttonik.gif

Offline

 

#3 2006-06-21 15:55:38

dziki

(!)(!)(!)

Skąd: Mazury
Zarejestrowany: 2006-06-19
Posty: 142
Punktów :   
WWW

Re: Śmieszne, szkolne sytuacje ! :D

Niki napisał:

Z drzwiami mam smutne wspomnienia, bo kiedyś na dniu sportu musiałam wyjść wcześniej od wszystkich o półtora godziny i poszłam do przebieralni się przebrać. Akurat tak sie trafiło, że jakiś nauczyciel przechodził, i zamykał szatnie (zawsze zamykają, żeby nikt nic nie ukradł) i mnie zamknął w środku, bo nawet nie zaglądnął czy tam ktoś jest Najpierw powaliłam piąchami trochę w drzwi (a że wszyscy byli na zewnątrz szkoły to nikt nie słyszał) a potem siedziałam przez prawie godzinę, aż w końcu przyszły jakiś dziewuchy się przebrać, wchodzą i patrzą a tam ja siedzę (trochę zbłaz) tak dziwnie się popatrzyły

eeee tam zbłaz. poprostu błąd woźnego.... dałbym mu popalić


http://img480.imageshack.us/img480/7843/adolfxd4su.gif
"Liczy sie nie długosc magicznej pałeczki,
lecz jej tajemna moc."
~ nIeCh mOc bĘdZiE z tObĄ ~

Offline

 

#4 2006-06-22 11:33:11

-Agnieszka-

***

Zarejestrowany: 2006-06-22
Posty: 21
Punktów :   

Re: Śmieszne, szkolne sytuacje ! :D

Niki napisał:

Z drzwiami mam smutne wspomnienia, bo kiedyś na dniu sportu musiałam wyjść wcześniej od wszystkich o półtora godziny i poszłam do przebieralni się przebrać. Akurat tak sie trafiło, że jakiś nauczyciel przechodził, i zamykał szatnie (zawsze zamykają, żeby nikt nic nie ukradł) i mnie zamknął w środku, bo nawet nie zaglądnął czy tam ktoś jest Najpierw powaliłam piąchami trochę w drzwi (a że wszyscy byli na zewnątrz szkoły to nikt nie słyszał) a potem siedziałam przez prawie godzinę, aż w końcu przyszły jakiś dziewuchy się przebrać, wchodzą i patrzą a tam ja siedzę (trochę zbłaz) tak dziwnie się popatrzyły

Moja koleżanka miała podobną sytuację. Zamknęły ją dziewczyny w szatni od wf - u, bo myślały, że tam już nikogo nie ma. Siedziała prawie całą lekcję, nauczyciel jej otworzył, bo się darła.

Offline

 

#5 2006-06-30 19:47:59

ania3000

***

Zarejestrowany: 2006-06-26
Posty: 15
Punktów :   

Re: Śmieszne, szkolne sytuacje ! :D

hehe!!!! Najśmmieszniejsze jest to, że po prostu zbłaźniłam się na fizie!!! i nie tylko na niej, ale to było śmieszne!! Fizyka w liceum i to z taką profesorką, że strach się bać!!! Chcąc polepszyć swe oceny, zgłosiłąm się do jakiegoś zadania.... na początku mi szło, bo sie go nauczyłam na pamięć:) aż nagle w mojej głowie pojawiły się wspomnienia jak moja siostra móiła : a po co będziesz się uczyła, sraj to wszystko! Pożniej jak kolezanka iza mówiła: a będziesz se zaśmiecać głowe!! tyle mi się nawspominału na podium przed tablicą, że wkońcu zapomniałam jak rozwiązać resztę zadania i zaczęłam smaić sie sama do siebie!!!! wszyscy wybuchli śmiechem, nawet ta straszna fizyczka, ale powiedziała: siadaj niedostateczny...a ja dalej się śmiałam!!!! Druga sytuacja jest taka jak wlazłam w gaśniece w szkole, zawsze ją widze i zawsze w nią właże!!!!

Offline

 

#6 2006-07-02 17:34:11

Britainysh

@@@

Zarejestrowany: 2006-07-02
Posty: 44
Punktów :   

Re: Śmieszne, szkolne sytuacje ! :D

Hmm... czy poślizgnięcie się przed tablicą i wywinięcie kozła może należeć do Śmiesznych sytuacji ?

Offline

 

#7 2006-07-08 18:55:53

Tonia

(!)(!)(!)(!)

7966026
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-07-02
Posty: 151
Punktów :   
WWW

Re: Śmieszne, szkolne sytuacje ! :D

Z dziennika uwag: "Agata szura krzesłem nauczycielskim po klasie."

Ponadto ogólnoklasowe wagary. Nie wydaje się to śmieszne, jeśli nie jest się uczestnikiem.
Ja: Zerwijmy się z religii...
Ktoś: Jasne, ty i tak nie pójdziesz.
Przed religią:
Ktoś: To co, zrywamy się?

O_o I jak tu z kimś takim rozmawiać?


Tonia's Site
-----
Biżuteria - moje małe hobby: robienie biżuterii - 30 sierpnia 2006 - Nowe zdjęcia.
Biżuteryjne forum

Offline

 

#8 2006-07-10 08:26:39

Kinga

Moderator

Zarejestrowany: 2006-06-19
Posty: 104
Punktów :   

Re: Śmieszne, szkolne sytuacje ! :D

Uwaga mojej koleżanki, wpisana na j. polskim : "Paulina śpiewa na lekcji muzyki" 

Offline

 

#9 2006-07-16 20:05:39

Britainysh

@@@

Zarejestrowany: 2006-07-02
Posty: 44
Punktów :   

Re: Śmieszne, szkolne sytuacje ! :D

Mój kolega popisał drugiego długopisem po twarzy. Jeden miał uwagę " Marcin zachwyca się, że pisze po twarzy kolege długopisem" a drugi "Paweł cieszy się, że jest pisany długopisem przez kolege"

Offline

 

#10 2006-08-01 20:04:03

kara i żółtek

$$$

5918394
Skąd: Leszno
Zarejestrowany: 2006-07-10
Posty: 93
Punktów :   
WWW

Re: Śmieszne, szkolne sytuacje ! :D

Z dziennika uwag mojej klasy : ,,Jedrzej zbudował pistolet z długopisów i ,,strzelał" .

Ostatnio edytowany przez kara i żółtek (2006-08-16 12:14:19)


Pozdrawiam,Kara i Żółtek.
My blog ------> http://pamietnik-falistego-zoltka.blog.onet.pl/
My forum -------> http://przyroda300.pun.pl/   

Offline

 

#11 2006-08-15 19:38:42

Marzenka

(!)(!)(!)

Zarejestrowany: 2006-07-22
Posty: 144
Punktów :   

Re: Śmieszne, szkolne sytuacje ! :D

U mnie sytuacja na fizie:
Pani: To dlaczego się przyciągają te ciała?
X: Bo są naelektryzowane.
Pani: Ale jak?
Cała klasa: Różno imiennie!
X: Różnymi minami


Na matmie:
Dziewczyna rozwiązuje zadanie i mówi: No, więc załóżmy, że...
Nayczycielka: Założyć to ty se możesz majtki na głowie


Połączyłam posty, Marzenka, nie pisz jeden pod drugim, tylko korzystaj ze "zmień"
Niki

Offline

 

#12 2006-08-16 07:35:09

Tonia

(!)(!)(!)(!)

7966026
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-07-02
Posty: 151
Punktów :   
WWW

Re: Śmieszne, szkolne sytuacje ! :D

Nasz mile wspominany pan od religii z 1 klasy (bo ten z późniejszych to flegmatyk maksymalny O_o ) rzucał tekstami typu: "Milcz, jak do mnie mówisz.", "Wracaj do klasy, bo ci nogi z szyi powyrywam.".
Do mnie mówił per "Kurczaczku z Młocin" o_O. Tylko szkoda, że doceniliśmy go dopiero po jego odejściu.


Tonia's Site
-----
Biżuteria - moje małe hobby: robienie biżuterii - 30 sierpnia 2006 - Nowe zdjęcia.
Biżuteryjne forum

Offline

 

#13 2006-08-16 15:04:17

Britainysh

@@@

Zarejestrowany: 2006-07-02
Posty: 44
Punktów :   

Re: Śmieszne, szkolne sytuacje ! :D

Oczywiście moja klasa (same dzieci jak widać)- Raz kolega na lekcji wyciągnoł pleyboya i wydarł plakat z nagą kobietą i rzucał po klasie, dostało to się w ręce nauczyyciela a "dzieci" czyli chłopcy z naszej klasy zaczeli się głupkowato śmiać i pocniecać.  Nauczyciel złapał i powiedział, że nie widzi powodu do śmiechu, pokazał nam i mówił dalej "Oto panowie jak widać jest kobieta, jak najmnieszy powód do śmiechu, powinniście się cieszyć, że przynajmniej na zdjęciach mozecie sobie pooglądać, bo z takim zachowaniem napewno nie znajdziecie sobie własnej"

Offline

 

#14 2006-09-04 18:58:39

Marzenka

(!)(!)(!)

Zarejestrowany: 2006-07-22
Posty: 144
Punktów :   

Re: Śmieszne, szkolne sytuacje ! :D

A! Przypomniało mi się jak na fizyce mieliśmy lekcję z praktykantką. Moja pani usiadał w ostatniej notce, wyjęła gazetę i zaczęła oglądać. Klasa nie słuchała w ogóle praktykantki i było głośno. Pani wstała i zaczęła krzyczeć. Przy tym bardzo wymachiwała gazetą i wszystkim ukazała się nazwa tego pisma. A mianowicie był to CKM Długo o tym mówiono w szkole

Offline

 

#15 2010-11-24 11:32:41

aannaa12

***

Zarejestrowany: 2010-11-24
Posty: 1
Punktów :   

Re: Śmieszne, szkolne sytuacje ! :D

Elo! No No to żeczywiście śmiesznie jest;d A z których klas jesteście??;D

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora