Forum dyskusyjne o szkole

Forum dyskusyjne o szkole

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2016-09-06 21:57:20

milon

***

Zarejestrowany: 2016-09-06
Posty: 2
Punktów :   

Wyjazd do pracy za granica?

Witajcie. Powoli planuję już swoją przyszłość i zastanawiam się nad optymalną pracą dla mnie. Nie wiem jeszcze (to znaczy nie jestem przekonany do końca) czy lepiej zostać w kraju czy wyjechać? Skłaniam się raczej ku drugiej opcji. Interesuje mnie praca w tego rodzaju firmie: https://promedica24.com.pl/opieka/ Myślę o wyjeździe, ale nie jest to jeszcze ostateczna decyzja, po prostu swoją przyszłość widze bardziej poza krajem. Druga sprawa to kwestia tego, że w ogłoszeniach rożnego typu widzę raczej pracę dla Pań - opiekunek, rzadko się spotyka by szukano opiekuna Czy to rzeczywiście tak jest, że w takiej pracy bardziej sprawdzają się kobiety? Czy macie jakieś doświadczenia jeśli chodzi o Wasze kontakty z opiekunami osób starszych? Takie porady są mi szczególnie potrzebne, by dowiedzieć się czegoś więcej o charakterze tej pracy jak i wymaganiach, z góry bardzo dziękuję za wszelkie uwagi i podpowiedzi.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Samochody policyjne mieszkania Poznań bez pośredników koparka Złotów animp shaiya Sasino hotel