Forum dyskusyjne o szkole

Forum dyskusyjne o szkole


#1 2006-07-02 22:15:23

Tonia

(!)(!)(!)(!)

7966026
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-07-02
Posty: 151
Punktów :   
WWW

Licea

Po pierwsze: Witam
Po drugie:
Mam pytanie do gimnazjalistów, którzy w tym roku rozstawali się ze swoimi szkołami: podostawaliście się do wybranych liceów? I do jakich (a nuż, widelec okazę się, że z kimś chodzę do szkoły ).
Mi do liceum z pierwszego miejsca zabrakło niecałych 4 pkt., do drugiego - 0,07. Wylądowałam w ostatnim, klasie będzie najbrawdopodobniej 6 chłopaków na 34 miejsca. Gorzej niż w gimnazjum. Ale czego nie robi się dla dobrych perspektyw w przyszłości...

Z tego wszystkiego zapomniałam napisać tego, co najważniejsze.
1. XXXVII LO im. Jarosława Dąbrowskiego w Warszawie
2. LXX LO im. Aleksandra Kamińskiego w Warszawie
3. XXII LO im. Jose Marti w Warszawie.

Ostatnio edytowany przez Tonia (2006-07-02 22:36:15)


Tonia's Site
-----
Biżuteria - moje małe hobby: robienie biżuterii - 30 sierpnia 2006 - Nowe zdjęcia.
Biżuteryjne forum

Offline

 

#2 2006-07-03 06:33:55

Niki

Administrator

Zarejestrowany: 2006-06-13
Posty: 252
Punktów :   

Re: Licea

Ja się dostałam (w Sanoku mamy tylko parę liceów nie co u was- setki ) do tej, którą sobie jako pierwszą wybrałam . Fakt, że byłam 208 na liście chyba na jakieś 260-280 osób, no ale się dostałam

A składałam papiery do
I liceum ogólnokształcące w Sanoku (imion nie znam )
II liceum ogólnokształcące w Sanoku
IV liceum ogólnokształcące w Sanoku    No to już wszystko wiecie.

Niech się wypowiadają również osoby, na które czeka to to w przyszłości, lub te, które już się dostały w przeszłości


Zapraszam na Strone O Zeberkach
http://ozeberkach.w.interia.pl/inne/buttonik.gif

Offline

 

#3 2006-08-26 14:58:09

Marzenka

(!)(!)(!)

Zarejestrowany: 2006-07-22
Posty: 144
Punktów :   

Re: Licea

JA poszlam do LO w swojej mieścinie. Pewnie dostalabym się do Białego, ale nie chce mi się dojeżdżać . A podania... składałam tylko jedno . Na liście byłam 32 na jakieś 200 osób.
Ale teraz myślę, że zwariowałam, bo wybrałam najtrudniejszą klasę! Profil biologiczno-chemiczny. Już śnią mi się lekcje chemii (jako koszmary ). W moim mieście nauczycielka chemii jest bardzo znana i nie tylko. (mówi się na Nią pani O. ). Uczyła dużo pokoleń (nawet moją mamę ). A zresztą... Jak się popyta ludzi to uczyła chyba z pół powiatu . Jest strasznie surowa i wymagająca. Już dawno powinna być na emeryturze, ale nic jej nie pokona (nawet dyrektor ). Już się boję....
W mojej klasie jest 10 chłopców i 20 dziewczyn... Hmmm... będzie ciekawie

Offline

 

#4 2010-03-08 09:32:46

agattta

***

Zarejestrowany: 2010-03-08
Posty: 2
Punktów :   

Re: Licea

A ja sie dostałam do mojej wymarzonej szkoły... w Stanach
Nie powiem, żeby mi to przyszło tak znowu łatwo, ale dobrzy ludzie pomogli tzn, ludzie, którzy na co dzień zajmuja sie takimi przypadkami jak ja. Pomogli mi wszystko zorganizować-od kursu angielskiego po znalezienie odpowiedniej szkoły i rodziny goszczącej, będę mieć nawet swojego osobistego opiekuna Najtrudniej było przekonać rodziców, bo w końcu mam zamiar wyjechać na rok i wiadomo-to kosztuje. Ale jakoś sie udało i niedługo zacznie się moja przygoda w prawdziwym amerykańskim liceum, a jakbyście sie tez chcieli wybrac, to poczytajcie http://whynotusa.pl/programy/program-rok-szkolny-usa/ , porozmawiajcie z rodzicami i próbujcie. Co nam szkodzi...

Offline

 

#5 2013-06-15 14:06:22

Lil88

***

Zarejestrowany: 2013-06-15
Posty: 9
Punktów :   

Re: Licea

Jest coraz łatwiej dostać się do dobrej szkoły, bo teraz jest mniej młodzieży. Warto iść dodobrego liceum ,

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Samochody pożarnicze