Forum dyskusyjne o szkole

Forum dyskusyjne o szkole


#1 2006-07-03 21:22:19

Niki

Administrator

Zarejestrowany: 2006-06-13
Posty: 252
Punktów :   

Jaka klasa?

Było o nauczycielach, a o klasie nie. No to jak tam uczniowie?

Powiem szczerze, że nie narzekam na moją klasę, chociaż mogło być lepiej. Jeśli chodzi o dziewczyny, to całkiem fajne i dogadaś się można. Goście- kompletne dno. Niektórzy normalni, ale to takie wyjątki. No bo jak można normalnie tolerować chłopaka, ba młodzież, która na talblicy narysuje męskie narządy płciowe i się z tego cieszy, a reszka stojącej gromadki obok dorysuje jescze jakieś butelkę z nazwą "Żóbrówka" i kopcącego się papierosa... a no wtedy ile śmiechu jest Czasami z tymi dziećmi nie wytrzymuje... Nie powiem, że też nie mam żadnych durnowatych wyskoków, ale nie aż tak durnowatych....


Zapraszam na Strone O Zeberkach
http://ozeberkach.w.interia.pl/inne/buttonik.gif

Offline

 

#2 2006-07-03 22:04:05

berniko

(!)(!)(!)

Zarejestrowany: 2006-06-28
Posty: 128
Punktów :   

Re: Jaka klasa?

Ja tam ogólnie to lubię moją klasę, poza niektórymi osobami, bo chyba rzadko się zdarza grupa w której każdy lubi każdego

Raz na lekcji bez nauczyciela chłopacy bawili się, kto wyżej kopnie nogą w tablicę

Mamy w klasie takiego Szymona, który (nie przesadzam) zachowuje się jak chłopczyk z pierwszej klasy. Jest strasznie gapowaty, ciapowaty i wszystko co możliwe. chłopacy z klasy zawsze robią sobie z niego jaja, gnębią, przezywają, biją, plują...itd. Pewnego razu jeden z nich rozplakatował szkołę obraźliwymi tekstami (wydrukowanymi na kompie). Sam je drukował i rozwieszał niektóre. To wszystko poszło do pani pedagog...
To był szczyt chamstwa, jaki kiedykolwiek widziałam. Brak słów

Pozdrawiam


||||||||||||||| 23% ładowanie sygnatury, proszę czekać...
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||| 100% sygnaturę załadowano.

www.pierzaste-i-futrzaste.blog.onet.pl ==> mój blog o papugach i kotach

Offline

 

#3 2006-07-04 19:45:41

Britainysh

@@@

Zarejestrowany: 2006-07-02
Posty: 44
Punktów :   

Re: Jaka klasa?

50% głupków, 25% zmor i 20%normalnych. Te 5% to już nie ludzie ...

Offline

 

#4 2006-07-08 18:48:20

Tonia

(!)(!)(!)(!)

7966026
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-07-02
Posty: 151
Punktów :   
WWW

Re: Jaka klasa?

O mojej byłej klasie (czyt. większości klasy) mam zamiar zapomnieć. Do 2 gimnazjum mieliśmy chłopaka, który czytał "I" (w angielskim) jako "i", nie grzeszył bystrością we wszystkich dziedzinach nauki i życia społecznego, i koniec końców - nie zdał. Mi go nie brakuje.
Przez 3 lata (6 podst. - 2 gim.) męczyłam się z niejaką Zuźką. W podstawówce potrafiłyśmy lać się na korytarzu (ale nie aż tak, że krew sączyła się strumieniami ), w gimnazjum nadal nie byłyśmy do siebie przyjaźnie nastawione. Zaczepki typu zgryźliwych komentarzy, popchnięć, zranień paznokciami (w mojej roli ) to była prawie norma. Teraz poszła do specjalnej. Również nie usycham z tęsknoty.


Tonia's Site
-----
Biżuteria - moje małe hobby: robienie biżuterii - 30 sierpnia 2006 - Nowe zdjęcia.
Biżuteryjne forum

Offline

 

#5 2006-07-09 11:07:47

dziki

(!)(!)(!)

Skąd: Mazury
Zarejestrowany: 2006-06-19
Posty: 142
Punktów :   
WWW

Re: Jaka klasa?

Moja klasa luuuuzik   poza kilkoma wyjątkami


http://img480.imageshack.us/img480/7843/adolfxd4su.gif
"Liczy sie nie długosc magicznej pałeczki,
lecz jej tajemna moc."
~ nIeCh mOc bĘdZiE z tObĄ ~

Offline

 

#6 2006-07-22 20:18:28

Marzenka

(!)(!)(!)

Zarejestrowany: 2006-07-22
Posty: 144
Punktów :   

Re: Jaka klasa?

Boję się nowej klasy, bo będą w niej osoby, które nie lubię. To są takie osoby, które myślą, że są najważniejsze i ogólnie są "wielkimi gwiazdami" i przez to klasa cierpi (tzn. rozwala się ;/). Ale na szczęście będą tam również osoby, które lubię, więc może nie będzie źle . A jeśli chodzi o moją klasę z gimnazjum to chyba nie będę za bardzo tęsknić. Wydaje mi sie, że klasa byłaby zgrana i ogólem super, gdyby nie dwie osoby, które ciągle intrygują i skłócają ludzi. Moja klasa składała się z różnyvh ludzi. Ale chyba głównie będę wspominać tych "zdrowo trzepniętyh". Dlaczego? Otóż dzięki nim lekcje i przerwy były zawsze pełne śmiechu. Zawsze moglo powiedzieć coś śmiesznego. Z połową klasy nawet się nie znałam, tzn. rozmawiałam z nimi itd. ale nic o nich nie wiedziałam. Byli mi w sumie obojętni, ja chyba dla nich też. Jasne, przeżyliśmy ze sobą trzy lata i ma się tam jakiś sentyment, ale żeby organizować jakieś spotkania to raczej nie... I wydaje mi się, że już gdzieś tak w październiku nawet z większością tej klasy nie będę mówiła "cześć". Ale cóż... takie jest życie

***
Klasa mi się zmieniła, więc opowiem Jest super, są wyjątki jasne, ale ogólnie to fajna . Świetnie się w niej czuję, chociaż na początku to ludzie wydawali mi się jacyś niemrawi... O lol, moja klasa niemrawa . A jak tam u Was?

Ostatnio edytowany przez Marzenka (2006-11-12 20:41:04)

Offline

 

#7 2008-04-23 14:34:38

Miłka115

***

2766946
Skąd: Leszno
Zarejestrowany: 2008-04-23
Posty: 13
Punktów :   
WWW

Re: Jaka klasa?

Moja klasa jest z lekka walnięta ;D
Ale pozytywnie!!! ;D

  Pozdrawiam ;D

Ostatnio edytowany przez Miłka115 (2008-06-14 20:42:15)

Offline

 

#8 2009-05-07 17:28:59

misery

***

Zarejestrowany: 2009-05-07
Posty: 2
Punktów :   

Re: Jaka klasa?

ja mam dziwna klasę i to na maxxxa.... parę osób jest fajnych ale reszta to szkoda gadać... no bo co mogę powiedzieć o chłopaku który poza cześć nie odezwał się ani słowem od początku roku? w ogóle chłopaki są u mnie dziwni. tylko paru jest fajnych. jest też paru debili co dla zabawy rozpyla sobie gas pieprzowy a potem obrywa cała klasa. no i jeszcze wkurza mnie że latają i przekładają każdy sprawdzian. A na niektórych lekcjach to się wysiedzieć nie da taki jest huk...

Offline

 

#9 2009-09-21 17:07:48

nuta_66

***

Zarejestrowany: 2009-09-21
Posty: 10
Punktów :   

Re: Jaka klasa?

Ja mam damską klasę. 17 dziewczyn. Niektórym tak odbija, że nawet nauczyciele śmieją się z tej głupoty...
np. taka Magda siedzi na ławce i gada bez sensu. Miała sie uspokoić. Powiedziała: `juz jestem poważna`.
w klasie cisza. Mija jakieś 5 min. a Magda se przywaliła z liścia i powiedziała tylko `mucha`.
Jej tak masakrycznie bije...
a reszta to snoby, wariatki, płaczki... hmm...mogło byc gorzej...

Offline

 

#10 2009-12-02 18:52:24

dusiaa9

***

Zarejestrowany: 2009-12-02
Posty: 5
Punktów :   

Re: Jaka klasa?

ja tam nawet lubie moją klase .
ale są tez takie zale ze szkoda gadac ;/
no i pare osob nie lubie;(( .
ale smiechy są . ; **

Offline

 

#11 2011-06-20 15:20:34

chomikowa

***

Zarejestrowany: 2011-06-20
Posty: 1
Punktów :   

Re: Jaka klasa?

jaka jest moja klasa.? hmm... wydaje sie wszystkim, że nasza klasa jest najlepsza, zgrana i wgl. - idealna. szkoda tylko, że jest zupełnie inaczej.

jest nas 3O, czyli dość sporo. 14 chłopaków i 16 dziewczyn. nasza klasa nie potrafi sie dogadać, nie jesteśmy zgrani. chłopacy ciągle nas wyzywają, a 2 inne dziewczyny, które sie z nimi trzymają są chamskie i wszystkich obgadują. chciałabym aby moja klasa była zgrana, dogadana i wgl. jestem w I kl. gimnazjum, a za chwile są wakacje. może ludzie z mojej klasy nie zdają sobie z tego sprawy, ale za 2 lata, już nie zasiądziemy razem w ławkach. ; [

Offline

 

#12 2011-07-08 16:59:22

kosiarz1703

***

Zarejestrowany: 2011-07-08
Posty: 2
Punktów :   

Re: Jaka klasa?

Znasz swoją datę śmierci? Jeśli nie to zajrzyj na http://smierc.org

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Samochody policyjne mieszkania Poznań bez pośredników koparka Złotów animp shaiya Sasino hotel