Forum dyskusyjne o szkole

Forum dyskusyjne o szkole


#1 2006-07-16 17:26:06

Niki

Administrator

Zarejestrowany: 2006-06-13
Posty: 252
Punktów :   

Wspomnienia z dzieciństwa

Macie jakieś śmieszne, przykre wspomnienia z dzieciństwa? Możecie się podzielić nimi z resztą.
Ja jak najbardziej mile spędziłam dzieciństwo i żałuje czasem, że człowiek nie może cofnąć czasu, wtedy gdy czas płynął beztrosko, a życie było ciekawe i bez problemów, chociażby szkoła

Jak byłam mała dużo podróżowaliśmy z rodziną, teraz już coraz mniej, rodzice pracują, brat starszy również, zostało mi małe coś co łazi po domu, czasami mi go żal, że nie widział tylu rzeczy co my jak byliśmy w jego wieku. Wtedy rodzice starali nam się jak najwięcej pokazać, teraz jak najwięcej by w domu siedzieli

Pamiętam śmieszną sytuację z dzieciństwa, jak byłam u cioci- spadłam Był strupek, ale potem znowu spadłam Jak wróciliśmy do domu już i na podwórku biegałam z dzieciakami- spadłam jeszcze raz Ale strup się rasowy zrobił, ale niestety znowu na niego upadłam, razem zaliczyłam na nim 5 upadków a teraz pozostała mi śliczna pamiątka w postaci blizny na kolanie Ale miło wspominam te czasy, teraz się z tego śmieje


Zapraszam na Strone O Zeberkach
http://ozeberkach.w.interia.pl/inne/buttonik.gif

Offline

 

#2 2006-07-16 20:19:23

Britainysh

@@@

Zarejestrowany: 2006-07-02
Posty: 44
Punktów :   

Re: Wspomnienia z dzieciństwa

Uwielbiam dzieciństwo, Ach!
Najbardziej wspominam naukę na rowerze, albo na rolkach... na wszystkim trudno było ale jakoś się dziecko nauczyło (licząc dodatkowo ze sto tysięcy upadków i niepowodzeń)
Uwielbiałam jeździć do babci i cioci na wieś, miałam kuzyki i kuzynów, teraz wszystko podorastało i trudno ich byłoby zastać w domu- szkoła, studia, praca....

Offline

 

#3 2006-07-19 09:41:47

cropp-town

***

Zarejestrowany: 2006-07-19
Posty: 31
Punktów :   

Re: Wspomnienia z dzieciństwa

Ooo tak!! Na rowerku ledwo co mi tata ściągnął boczne kółka a ja już poszłam za domek na duuużą górkę... po "udanym" zjeździe szłam obsiniaczona i zawyta do domu... pamiętam jak by to było wczora

Offline

 

#4 2006-08-27 17:13:32

Marzenka

(!)(!)(!)

Zarejestrowany: 2006-07-22
Posty: 144
Punktów :   

Re: Wspomnienia z dzieciństwa

Fajnie kiedyś było ...
Ja pamiętam, że mój starszy brat mnie bardzo wykorzystywał . Zawsze, gdy mama kupowała nam chipsy Łukasz chciał się ze mną bawić w księdza. Ja byłam księdzem i rozdawałam komunię (czyt. moje chipsy ), a on oczywiście był wiernym. No i zawsze wszystko mu rozdawałam, a dla mnie nie zostało nic

Offline

 

#5 2006-08-28 08:34:19

Tonia

(!)(!)(!)(!)

7966026
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-07-02
Posty: 151
Punktów :   
WWW

Re: Wspomnienia z dzieciństwa

Marzenka, nie narzekaj. Przynajmniej wywiązałaś się ze ślubów ubóstwa.

Moich przypadków "gówniarza" nie pamiętam, mam ich pełno na kasetach. Np. mój tata przyjeżdża na moje urodziny (7 chyba), a ja wybiegam od stołu i do taty z wyciągniętymi łapami "tata pieniądze, pieniążki". Albo jak w zerówce na balu przebierańców mój kolega chciał mnie do tańca poprosić, a ja z uporem siedziałam na ławce.
Jak teraz sobie przypomniałam, to sama z siebie się śmieję...


Tonia's Site
-----
Biżuteria - moje małe hobby: robienie biżuterii - 30 sierpnia 2006 - Nowe zdjęcia.
Biżuteryjne forum

Offline

 

#6 2006-08-28 10:03:48

Niki

Administrator

Zarejestrowany: 2006-06-13
Posty: 252
Punktów :   

Re: Wspomnienia z dzieciństwa

Marzenka ja sama sobie komunie podawałam


Zapraszam na Strone O Zeberkach
http://ozeberkach.w.interia.pl/inne/buttonik.gif

Offline

 

#7 2006-09-04 20:29:53

Marzenka

(!)(!)(!)

Zarejestrowany: 2006-07-22
Posty: 144
Punktów :   

Re: Wspomnienia z dzieciństwa

Tylko, że mój brat mnie wykorzystuje do dziś Wie, że mam dobre serca i jak ktoś ładnie prosi to nie umiem odmówić... Taka to moja wada

Offline

 

#8 2007-06-13 18:55:20

Xvid

***

Zarejestrowany: 2007-06-13
Posty: 16
Punktów :   

Re: Wspomnienia z dzieciństwa

a ja z moim kuzynem jak byliśmy mali to graliśmy w piłkę i sąsiadce okno wybiliśmy że aż piłka ndo jej domu wleciała... hehe bo kiedyś to okna były stare i takie ;/.//

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora