Forum dyskusyjne o szkole

Forum dyskusyjne o szkole

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2006-07-30 20:52:40

Marzenka

(!)(!)(!)

Zarejestrowany: 2006-07-22
Posty: 144
Punktów :   

Nauczyciele przesadzają, czyli o ich chamskich odzywkach

Pewnie macie, albo znacie nauczycieli, u których lekcja nie może się obyć bez wyzwisk. Za świetny przykład może posłużyć moja była już nauczycielka matematyki. O ile ja miałam dobrze, bo mnie lubiła, o tyle moi koledzy i koleżanki nie mogli znieść tych 45 minut. Odzywki typu: "Ty debilu, jak tego nie można zrozumieć?! Jak Ci zaraz pieprznę pałę to zobaczysz!" stały się już normą dzienną. Jednak nauczycielka owa puszcza teksty, które nie raz doprowadzały daną osobę do płaczu.
Sytuacja pierwsza: Podczas rozmowy koleżanka powiedziała, że lubi kawę i często pije ją na śniadanie. Reakcja nauczycielki: "W tym wieku pić kawę? Kawa doprowadza do wrzodów i otyłości. Jak widzimy na to drugie jest już za późno, więc rzuć to!" W efekcie koleżnka ta nie miała przez dwa tygodnie życia. Pół szkoły jej docinało z tego powodu.
Sytuacja druga: Jedna dziewczyna rozwiązywała zadanie przy tablicy. Gdy zastanawiała się nad rozwiązaniem zadania przestępowała n nogi na nogę. Nauczycielka się zdnerwała i powiedziała: :nie tańcz tu, bo rury nie widzę" Oczywiście efekt natychmiastowy. Wszyscy śmiali się z tej dziewczyny, dokuczali jej, ale to oczytwiście nauczycielki nie obchodziło.
Takich sytaucji było dużo, ale ze względu na drastyczność niektórych wypowiedzi wolę ich nie opisywać .

Offline

 

#2 2006-07-31 13:06:43

Niki

Administrator

Zarejestrowany: 2006-06-13
Posty: 252
Punktów :   

Re: Nauczyciele przesadzają, czyli o ich chamskich odzywkach

Do nas często mówią Tumany, osły, kompletne dna itp.
Kiedyś nauczyciel powiedział do ucznia "kurde jak ci grzmotne zaraz to ze ściany będziesz się zeskrobywał" ale to było raczej na żarty.
   Różne odzywki nauczyciele strzelają, niektóre naprawdę chamskie, ale muszę sobie przypomnieć


Zapraszam na Strone O Zeberkach
http://ozeberkach.w.interia.pl/inne/buttonik.gif

Offline

 

#3 2006-07-31 22:42:53

berniko

(!)(!)(!)

Zarejestrowany: 2006-06-28
Posty: 128
Punktów :   

Re: Nauczyciele przesadzają, czyli o ich chamskich odzywkach

Marzenka, jakbym miała takiego nauczyciela, to bym się...no nie wiem...kto jak kto, ale żeby nauczyciele tak porzeklinali?! A potem się dziwią, że chamska młodzież tak okropnie się wyraża


||||||||||||||| 23% ładowanie sygnatury, proszę czekać...
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||| 100% sygnaturę załadowano.

www.pierzaste-i-futrzaste.blog.onet.pl ==> mój blog o papugach i kotach

Offline

 

#4 2006-08-04 11:09:49

Marzenka

(!)(!)(!)

Zarejestrowany: 2006-07-22
Posty: 144
Punktów :   

Re: Nauczyciele przesadzają, czyli o ich chamskich odzywkach

No, Berniko. Ale najśmieszniejsze jest to, że jedna z uczennic poszła do dyrektorki ze skargą, a ona nie wie za co! Pamiętam, że na koniec roku dyrektorka mówiła, że nasi nauczyciele są przykładem dla uczniów i nie spotyka się u nas z przypadkami agresji z ich strony (jasne...) Specjalnie wtedy patrzyłam na tą nauczycielkę. Stała i słuchała, jakby jej to nie dotyczyło. No cóż... różni są ludzie.

Offline

 

#5 2008-08-03 10:13:30

viper_venom

***

Zarejestrowany: 2008-08-03
Posty: 2
Punktów :   

Re: Nauczyciele przesadzają, czyli o ich chamskich odzywkach

W pierwszej klasie gimnazjum na pierwszej lekcji biologii: Weszła baba usiadła na biurku i powiedziała: "Jak chcecie pisać jakieś ku*wy i ch*je to z tyłu w zeszycie, a nie na ławce" Co o tym myślicie?

Offline

 

#6 2009-09-21 17:16:14

nuta_66

***

Zarejestrowany: 2009-09-21
Posty: 10
Punktów :   

Re: Nauczyciele przesadzają, czyli o ich chamskich odzywkach

Raz zapomniałam zrobić zadanie z matematyki. Babka tak sie wydzierała... A pierwszy raz mi sie zdarzyło. powiedziała, że następnym razem rodzice odwiedzą szkołe i powie im takie rzeczy, że przez całą noc będe płakać... o_O

Ale pani od chemii jest po prostu zabójcza.(ma ok. 35lat) Dziś np. powiedziała do takiej jednej, która poraz pierwszy w życiu poszła do tablicy: `szacun, szacun` xD a ona jej na to: `spoko kolo` xD

Offline

 

#7 2009-12-02 18:48:17

dusiaa9

***

Zarejestrowany: 2009-12-02
Posty: 5
Punktów :   

Re: Nauczyciele przesadzają, czyli o ich chamskich odzywkach

Zgadzam się z wami ;/ , ja mam abrdzo okropna nauczycielke ndodatek jest moją wychoawczynia uczy matmy , na sam widkok kiedy ja slysze albo widze to brzuch mnie boli ;. wyzywa nas od ulomow i wogole; /

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
morze wczasy projektowanie-zaproszen-slubnych.eu biuro rachunkowe Chorzów zaproszenia-slubne-tanie.eu