Forum dyskusyjne o szkole

Forum dyskusyjne o szkole


#1 2006-07-13 12:10:56

Niki

Administrator

Zarejestrowany: 2006-06-13
Posty: 252
Punktów :   

Konflikty w klasie

Mimo, że ide do nowej szkoły, dawna klasa znikła, no może pare osób jeszcze zobacze, ale..
Wiadomo, nowa klasa- nowe znajomości, jednak po roku, nawet mniej ze zgranej grupki robi się bałagan. Nie mówie z własnego doświadczenia, chociaż jest podobnie, ale jak mi wiadomo, w niektórych klasach robią się często grupki osób, które ze sobą rywalizują. Koleżanki, które przez rok siedziały w jednej ławce- wielkie przyjaciółki nagle kłócą się gdzie która siądzie i wielka przyjaźń się urywa. Nawet małe głupstewko typu, któ skopał drzwi i nikt się nie przynaje- oskarżony niewinny i  zaburza to całą hierarchię klasy.
Czy są u was w klasach jakieś konflikty między uczniami?


Zapraszam na Strone O Zeberkach
http://ozeberkach.w.interia.pl/inne/buttonik.gif

Offline

 

#2 2006-07-13 13:12:45

Tonia

(!)(!)(!)(!)

7966026
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-07-02
Posty: 151
Punktów :   
WWW

Re: Konflikty w klasie

Oczywiście, że tak. U nas w klasie było tylko 6 chłopaków (na 28 osób), a zwykle, im więcej dzieczyn, tym bardziej kłótliwa klasa. Praktycznie każdy z każdym kiedyś się pokłócił. Osobiście najbardziej nie lubiłam hiphopowej grupki dziewczyn - one mnie też nie. Teraz nie będzie lepiej - również 6 chłopaków, ale tym razem na 32 osoby. x_x


Tonia's Site
-----
Biżuteria - moje małe hobby: robienie biżuterii - 30 sierpnia 2006 - Nowe zdjęcia.
Biżuteryjne forum

Offline

 

#3 2006-07-13 13:32:18

Kinga

Moderator

Zarejestrowany: 2006-06-19
Posty: 104
Punktów :   

Re: Konflikty w klasie

Pomijając to, że w 4 klasie szkoły podstawowej dwie moje koleżanki biły się o chłopaka (pluły się, gryzły, kopały, szarpały za włosy i drapały), to z powodu bardzo niezgranej klasy (w SP) były błahe konflikty na wychowawczej typu "gdzie jedziemy na wycieczkę" . W gimnazjum trafiłam na fajną klase, a jedynym konfliktem była płeć naszego (chyba) kolegi z klasy .

Offline

 

#4 2006-07-16 19:57:33

Britainysh

@@@

Zarejestrowany: 2006-07-02
Posty: 44
Punktów :   

Re: Konflikty w klasie

Najgorzej klasa reaguje często na czyjąś wypowiedź a inna osoba/by się nie zgadza, wtedy są hasełka "stul dziób" albo "weź się nie odzywaj" a potem "przez was musimy robić to (czy tamto)". Klasa wyraźnie się dzieli na dwie grupy, które za sobą nie przepadają, specjalnych cech charakterystycznych w tych grupach nie da się wyodrębnić, po prostu się jakoś tak podzielili.... No  nie przepadają za sobą, ja popieram obie- taki człowiek pokoju i do żadnej nie należe, ja i kilka normalnych osób (co nie twierdze, że jestem normalna )

Ostatnio edytowany przez Britainysh (2006-07-16 19:59:16)

Offline

 

#5 2006-07-17 21:13:35

berniko

(!)(!)(!)

Zarejestrowany: 2006-06-28
Posty: 128
Punktów :   

Re: Konflikty w klasie

W podstawówce były takie grupki, wyglądało na to że dziewczyny chciały mnie przyjąć (tak to można określić) ale ja do nich nie pasowałam. Teraz w gim jest lepiej, bo tworzą sie takie grupki, ale one trwają zazwyczaj krótko i zaraz skaład sie zmienia. Co do konfliktów to brak słów, bo np. raz ktoś się nienawidzi, a wystarczy jedna fajna rozmowa i od razu wielka przyjaźń Nie przepadam za takim czymś. Jak ja kogoś nie lubię i nagle zacznę się z nim lepiej dogadywać, to ciągle mam do niego pewien dystans, dopiero z czasem zmienię o tym kimś zdanie, a nie tak na zawołanie uhhh

Pozdrawiam


||||||||||||||| 23% ładowanie sygnatury, proszę czekać...
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||| 100% sygnaturę załadowano.

www.pierzaste-i-futrzaste.blog.onet.pl ==> mój blog o papugach i kotach

Offline

 

#6 2006-07-18 07:42:30

Niki

Administrator

Zarejestrowany: 2006-06-13
Posty: 252
Punktów :   

Re: Konflikty w klasie

Pamiętam, że kiedyś dwie koleżanki w klasie, największe przyjaciółki pokłuciły się o mnie bo ja coś powiedziałam, nie pamiętam już co (na pewno nic na ich temat) one się pokłuciły, ta kłutnia trwała do końca roku czyli jakieś 3 miesiące, ale pamiętam, że powodem było jakieś śmieszne głupstewko


Zapraszam na Strone O Zeberkach
http://ozeberkach.w.interia.pl/inne/buttonik.gif

Offline

 

#7 2006-08-26 15:06:25

Marzenka

(!)(!)(!)

Zarejestrowany: 2006-07-22
Posty: 144
Punktów :   

Re: Konflikty w klasie

U nas zawsze są grupki, które zwalczają inne grupki . Normalka. Nie można się odezwać do dziewczyny z innej grupki (np. "Ccho bądź"), alby powiedzieć swoje zdanie, bo reszta z tej grupy od razu na ciebie napada . Ale myślę, że lepiej jest jak jest więcje chłopaków, bo prawdą jest, że im więcej dziewczyn tym klasa jest mniej zgrana... Główne konflikty w klasie wywołały głównie dziewczyny.

Offline

 

#8 2007-04-20 20:39:22

ingaa15

***

Zarejestrowany: 2007-04-20
Posty: 1
Punktów :   

Re: Konflikty w klasie

w mojej klasie nawet nie ma konfliktów bo jest fajna... choć... nie są konflikty... ostatnio kłóce się z dziewczynami z klasy one są poprostu głupie i porabane... czepiają się byle czego... a to dlatego że mam powodzenie w szkole... mam nadzieje że sie niedlugo opanują!!!!

Offline

 

#9 2007-04-21 17:45:56

Marzenka

(!)(!)(!)

Zarejestrowany: 2006-07-22
Posty: 144
Punktów :   

Re: Konflikty w klasie

U mnie w kalsie jest teraz większość dziewczyn, ale kłótni jakoś wielkich nie ma. Oczywiście, widać wyraźny podział na 2 grupki. Jedna to taka kujonkowata, porządna, która jest taka denerwująca, że nie wiem... Druga to taka wesoła (ale nie jakieś menele, większość jest najlepszymi uczniami w klasie, w tym ja ), trzymamay się głównie z chłopakami, bo z tamtymi dziewczynami jakoś niezbyt. Ale sie nie kłócimy, gadamy normalnie, ale jakiś bliższych kontaktów nie utrzymujemy

Offline

 

#10 2008-06-12 20:10:36

mixikixi

***

Zarejestrowany: 2008-06-10
Posty: 3
Punktów :   

Re: Konflikty w klasie

W mojej klasie też są konflikty i jesteśmy nawet bardzo nie zgrani... my także w błahych sprawach potrafimy się pokłócić... A po za tym niektóre dziewczyny się kłócą codziennie... Bo ta coś powie tej, a potem tamta to przekaże... zwyczajnie plotkują i też obgadują, a potem rodzą się z tego nie małe konflikty... Nie lubię się kłócić

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Samochody pożarnicze