Forum dyskusyjne o szkole

Forum dyskusyjne o szkole


#1 2006-06-17 17:21:48

Adminka

Administrator

Zarejestrowany: 2006-06-13
Posty: 22
Punktów :   

Kiepski nauczyciel?

Zdarza się mieć nauczyciela bardzo nieodpowiedzialnego, który raczej patrzy na osoby a nie jak się ocenia.
Przykre jest to, że uczennica która mało umie, a przypadła mu do gustu dostaje lepsze oceny, od uczennicy, która umi wszystko, a jest nie lubiana przed tegoż pedagoga...

A słyszeliście o samowpisujących się ocenach? Ja siedziałam w pierwszej ławce i jakoś widziałam.... nauczycielka w puste luki wpisywała sobie piąteczki z kartkówki, kto nie pisał.... przykre bo ja akurat byłam i pisałam, miałam +3 a osoba, która miała tą kartkówkę daleko i się nie uczyła ma 5...



Jak macie coś do powiedzenia na ten temat piszcie.... chcętnie posłucham...

Offline

 

#2 2006-06-19 21:50:22

Natka_Sałatka:)

$$$

6903684
Zarejestrowany: 2006-06-19
Posty: 61
Punktów :   

Re: Kiepski nauczyciel?

NIE NO,JAK TO PRZECZYTAŁAM TO NORMALNIE PRZEŻYŁAM SZOK!!!!!!!!!!!!Przecież to jest nienormalne i niemożliwe aby w puste kratki 5 wpisywać!!!U nas jest bardzo niesprawiedliwie,no al ejeszcze z czymś takim się nie spotkałam!Uważam że to jest niemożliwe,chyba musiało ci się coś przewidzieć...
U nas ostatnio była wielka zadyma,i były wielkie plotki.Bo mamuśka(której nienawidzę,PISZCZĄCA KROWA )takiego jednego chłopaka z naszej klasy zrobiła wielkie zamieszanie,że ktoś na jego synka napisał "J********** to daun,jego mamuśka podwyższa mu oceny" ,co jest niestety szczerą i wilką prawdą ;/  ....
No i była awantura.Ja np z polaka zawsze miałam dobre i zapracowane oceny,tym razem mało mi brakowało do 5 i dostałam czwórkę na koniec roku,a ten J********** za :
-niezgłaszanie się na lekcjach,
-nie odrabianie prac domowych
dostał...też czwórkę!Myśleliśmy że zaraz zamienimy się w wulkan zebranej wściekłości i nienawiści...
AHHHHHH,nie ma co pisać,bo po co się wkurzać,nieprawdaz!?!

NIE NA TEMAT:Napisała to taka jedna moja koleżanka i nieźle dostała,z zachowania bardzo dobrego\czy nawet wzorowego( )poleci jej w dół 1 albo nawet 2 razy!Chociaz napisała szczerą prawdę....ale nie lubię jej i powinna dostć poprawne .

J********************-jest to nazwisko dlatego napisałam gwiazdki .

Ostatnio edytowany przez Natka_Sałatka:) (2006-06-19 21:54:57)


[img]C:\WINDOWS\Pulpit\Giffyy;)\mattafix.jpg[/img]

Offline

 

#3 2006-06-19 22:01:52

Adminka

Administrator

Zarejestrowany: 2006-06-13
Posty: 22
Punktów :   

Re: Kiepski nauczyciel?

Przecież to jest nienormalne i niemożliwe aby w puste kratki 5 wpisywać!!! U nas jest bardzo niesprawiedliwie,no al ejeszcze z czymś takim się nie spotkałam! Uważam że to jest niemożliwe,chyba musiało ci się coś przewidzieć...

Niestety najszczersza prawda, siedziałam i widziałam, parę osób tak dostało. A co tam mówić o kartkówce, czasami genialni nauczyciele wpisują oceny uczniom, żeby podwyższyć średnią i podnieść ocene na koniec.
Przykład : Moja koleżanka miała z Informatyki same 5 i jedną 6, wspaniałomyślny nauczyciel dopisał jej jeszcze trzy 6, bez powodu i wystawił celujący na koniec. Smutne ale prawdziwe.

Pozdrawiam

Offline

 

#4 2006-06-20 13:24:17

Natka_Sałatka:)

$$$

6903684
Zarejestrowany: 2006-06-19
Posty: 61
Punktów :   

Re: Kiepski nauczyciel?

ALE DLACZEGO TAK SIĘ DZIEJE??Oni są znajomimi czy jak?A skąd wiesz czy łapówek nie dostają????


[img]C:\WINDOWS\Pulpit\Giffyy;)\mattafix.jpg[/img]

Offline

 

#5 2006-06-20 15:39:47

Niki

Administrator

Zarejestrowany: 2006-06-13
Posty: 252
Punktów :   

Re: Kiepski nauczyciel?

Nie sądzę, to moja koleżanka, sama była zdziwiona ocenami


Zapraszam na Strone O Zeberkach
http://ozeberkach.w.interia.pl/inne/buttonik.gif

Offline

 

#6 2006-06-20 19:19:39

Natka_Sałatka:)

$$$

6903684
Zarejestrowany: 2006-06-19
Posty: 61
Punktów :   

Re: Kiepski nauczyciel?

No więc dziwna sprawa...niby znamy swoich kumpli,a później tak jak w filmach okazuje się coś zupełnie innego(tzadko,ale jednak )...


[img]C:\WINDOWS\Pulpit\Giffyy;)\mattafix.jpg[/img]

Offline

 

#7 2006-06-20 19:39:56

Adminka

Administrator

Zarejestrowany: 2006-06-13
Posty: 22
Punktów :   

Re: Kiepski nauczyciel?

Nie sądzę, żeby ktoś w łape dawał, zresztą jej byłom obojętne co ma z informy... To całkowicie odpada. Nie chodzi tu o uczniów to jest coś nie tak z nauczycielem.

Offline

 

#8 2006-06-20 20:24:37

dziki

(!)(!)(!)

Skąd: Mazury
Zarejestrowany: 2006-06-19
Posty: 142
Punktów :   
WWW

Re: Kiepski nauczyciel?

Boże .... jeżeli trafi siętaki nauczyciel to trudno, trzeba to przeboleć i się do niego przyzwyczaić .,....


http://img480.imageshack.us/img480/7843/adolfxd4su.gif
"Liczy sie nie długosc magicznej pałeczki,
lecz jej tajemna moc."
~ nIeCh mOc bĘdZiE z tObĄ ~

Offline

 

#9 2006-06-20 22:00:53

Natka_Sałatka:)

$$$

6903684
Zarejestrowany: 2006-06-19
Posty: 61
Punktów :   

Re: Kiepski nauczyciel?

Ja bym tego nie przyzwyczaiła co do @dzikiego,co do @niki,jej mogło nie zależeć ale jej rodzicom mogło zależeć:|!

Niki,a gdyby zgłosić to do dyrka i szkolnych psychologów????


[img]C:\WINDOWS\Pulpit\Giffyy;)\mattafix.jpg[/img]

Offline

 

#10 2006-06-20 22:36:22

dziki

(!)(!)(!)

Skąd: Mazury
Zarejestrowany: 2006-06-19
Posty: 142
Punktów :   
WWW

Re: Kiepski nauczyciel?

Natka_Sałatka:) napisał:

Niki,a gdyby zgłosić to do dyrka i szkolnych psychologów????

No tak ale tu nic dyrektor nie pomoże to raczej na policje


http://img480.imageshack.us/img480/7843/adolfxd4su.gif
"Liczy sie nie długosc magicznej pałeczki,
lecz jej tajemna moc."
~ nIeCh mOc bĘdZiE z tObĄ ~

Offline

 

#11 2006-06-20 22:39:11

Natka_Sałatka:)

$$$

6903684
Zarejestrowany: 2006-06-19
Posty: 61
Punktów :   

Re: Kiepski nauczyciel?

No ale gdzyby tak dalej się dzialo,jak dyrek nie pomoże!Nie mów głupot!Ja myślę że by ze szkoły wywalił!A wy????


[img]C:\WINDOWS\Pulpit\Giffyy;)\mattafix.jpg[/img]

Offline

 

#12 2006-06-21 14:31:01

Adminka

Administrator

Zarejestrowany: 2006-06-13
Posty: 22
Punktów :   

Re: Kiepski nauczyciel?

Nikomu nie zależało na tym 6, nawet jej matce, poprostu nauczyciel chciał dobvrze i se oceny powpisywał. Normalka u nasz w szkole tak już jest. Tacy nauczyciele to jeszcze bajka, gorsi są ci co się na uczniach wyżywają....

Offline

 

#13 2006-06-24 10:47:13

Natka_Sałatka:)

$$$

6903684
Zarejestrowany: 2006-06-19
Posty: 61
Punktów :   

Re: Kiepski nauczyciel?

A skąd wiesz?Pytałaś się jej matki ????


[img]C:\WINDOWS\Pulpit\Giffyy;)\mattafix.jpg[/img]

Offline

 

#14 2006-06-24 13:00:17

Niki

Administrator

Zarejestrowany: 2006-06-13
Posty: 252
Punktów :   

Re: Kiepski nauczyciel?

Natka_Sałatka:) znam na tyle ją i jej rodziców, że wiem, że napewno w łape nauczycielowi nie dały. Mamy poprotu takich nauczycieli i nie ma co w to wnikać.
Są u nas w szkole samowpisujące się oceny, kiedyś też tak dostałam z plastyki, dodatkowe dwie szóstki, żeby mieć celujący na koniec, a nawet o tym nie wiedziałam, i nie sądzę, żeby moja mama pokryjomu przekonywała nauczycielkę bo poprostu jej nie zna, ani żadnych z moich nauczycieli oprócz wychowawczyni. Jest tak i już się nie zmieni.

Jednak chciałabym teraz pogadać o złych nauczycielach, którzy zwaracją uwagę na ucznia, a nie na zdolności. W tym roku moja koleżanka, pupilka pani od historii dała jej zadanie, a ona stwierdziła, że jest na 4. Okej, uczennica nie chciała 4 bo to ją nie satysfakcjonowało, no więc dała to zadanie mojej koleżance, za którą nauczycielka nie przepada. Zgadnijcie co ta druga dostała z tego zadania- 2 !!! Sprawiedliwe? Nie!
Inny fakt- te same uczennice co przedtem. Jedna z testu, który zrobiła w szkole dostała bdb, a druga dst. ale jakim prawem, skoro różnica ich punktów wynosiła 2?? Niewiadomo.
Takich wypadków można by wypisywać w nieskończoność.


Zapraszam na Strone O Zeberkach
http://ozeberkach.w.interia.pl/inne/buttonik.gif

Offline

 

#15 2006-06-29 10:35:19

berniko

(!)(!)(!)

Zarejestrowany: 2006-06-28
Posty: 128
Punktów :   

Re: Kiepski nauczyciel?

Opiszę taką sytuację z podstawówki, piąta chyba klasa...

Z muzyki łatwo było dostać 6, nie trzeba było się bardzo wysilać. Koleżance akurat (chyba na półrocze) wychodziła 5 (a większość dziewczyn miała 6). Ta zdesperowana przyjęłą tą (jakże nieszczęśliwą i załamującą) wiadomość i po chwili biedne dziecko się popłakało. Pani zrobiło się żal Karolinki, coś jej tam tłumaczyła że tak wychodzi i nic się nie da zrobić, że to dobra ocena itd. Po chwili zmiękło jej serce i zadała Karolince najtrudniejsze pytanie o tematyce muzycznej: "co to jest za nuta?" "A!" "dobrze, to będziesz miała celujący". Jak to usłyszałam, to myślałam padne

Niestety, takich sytuacji bym mogła wypisywać w nieskończoność...

Pozdrawiam


||||||||||||||| 23% ładowanie sygnatury, proszę czekać...
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||| 100% sygnaturę załadowano.

www.pierzaste-i-futrzaste.blog.onet.pl ==> mój blog o papugach i kotach

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Samochody pożarnicze