Forum dyskusyjne o szkole

Forum dyskusyjne o szkole

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2006-11-12 20:44:23

Marzenka

(!)(!)(!)

Zarejestrowany: 2006-07-22
Posty: 144
Punktów :   

Wychowawcy ;)

Jak tam u Was z wychowawcami? Mi się super nauczycielka trafiła . Pomaga nam, dba o klasę i jestem pewna, że pojedziemy na wycieczkę dłuższą  (nareszcie ). Moja wychowawczyni z gima była benadziejna. Lekko powiedziane . No, ale teraz dzięki Bogu, mam porządną wychkę

Offline

 

#2 2006-11-14 14:47:55

Kinga

Moderator

Zarejestrowany: 2006-06-19
Posty: 104
Punktów :   

Re: Wychowawcy ;)

Moja wychowawczyni... Taka sobie... zawsze ma na wszystko czas - "(...)po co będziemy się zastanawiać gdzie pojedziemy na wycieczkę, skoro mamy jeszcze czas - jedziemy dopiero w maju(...)". W rezultacie w tamtym roku pojechaliśmy na bardzo dziadową wycieczkę, bo załatwialiśmy wszystko dwa tygodnie przed wyjazdem...
Dlatego ja jako zastępca przewodniczącego i nasza przewodnicząca staramy się na lekcje wychowawcze przygotowywać starannie tematy gdzie możemy jechać na wycieczkę itp.

Tak samo z Mikołajkami - jutro na wychowawczej będziemy losować, kto komu kupuje prezent, ale tylko dlatego, że ja przygotowałam listę itd. Bo nasz pani magister nie bardzo się tym interesuje...

Jest fajna, uśmiechnięta, pomocna, ale mało nam poświęca czasu - często woli zrobić nam chemię na wychowawczej (jest chemiczką)...

Offline

 

#3 2006-11-17 10:23:34

Niki

Administrator

Zarejestrowany: 2006-06-13
Posty: 252
Punktów :   

Re: Wychowawcy ;)

Uwielbiam mojego wychowawcę możesz sobie sam pisać usprawiedliwienia a i tak na nie nie patrzy tylko pyta jakie dni i usprawiedliwia, zwalnia i jest fajnie Oczywiście wie się, że nie korzystam z tych wygód (narazie)
Klasa juz była na wycieczce na 5 dni w Pradze, ja niestety nie miałąm paszportu bo o wycieczce dowiedzieliśmy sie jakieś dwa tygodnie rzed i wszystko było na gwałt robione. Ale trudno mam następny rok


Zapraszam na Strone O Zeberkach
http://ozeberkach.w.interia.pl/inne/buttonik.gif

Offline

 

#4 2008-04-23 14:01:31

Miłka115

***

2766946
Skąd: Leszno
Zarejestrowany: 2008-04-23
Posty: 13
Punktów :   
WWW

Re: Wychowawcy ;)

No moja wychowawczyni w podstawówce w 4-6 jest bardzo miła. W dodatku jest wychowawczynią od w-f'u i jak mamy w-f to nie mamy wielkiego wysiłku, bo to nasza wychowawczyni ;-). Co rok robi nam dalsze wycieczki 3 dniowe... Chociaż były tylko 2 bo w 4 klasie nad morze i teraz w 5 w góry, ale będzie bobma ;-) Pamiętam jak łaziłam nad morzem z Klaudią po pokojach w czasie ciszy nocnej. Przyłapał nas dyrektor ośrodka i zaprowadził do wychowawczyni i poszedł. A nasza pani tylko podniosła głowę (bo drzemała) zobaczyła, że jesteśmy z jej klasy i tylko tekstem do nas ''idźcie spać'' i sajo nara ^^. Co dwa miesiące jeździmy na basen, a jak pogoda odpowiada to co miesiąc. Na godzinach wychowawczych daje nam rozluźniające tematy, zawsze pociesza. Ogólnie jest na 6!!!  ;-)

Offline

 

#5 2009-04-14 23:05:09

olafasola54

***

Zarejestrowany: 2009-04-14
Posty: 1
Punktów :   

Re: Wychowawcy ;)

Moja wychowawczyni w ogóle się klasą nie przejmuje ma to gdzieś ... Jakby nie wiedziała ze jest naszą wychowanką chociaż z jednej strony to dobrze bo (jestem w 6 klasie) gdy jeździmy na wycieczki 4-6 i się rozdzielamy klasami każdy nauczyciel idzie ze swoją klasą gdzieś i każda jest w parach i w lini a my po prostu w grupce jak chcemy.. To jest dobra strona ale gdy przychodzi co do czego np. Jakiś nauczyciel powiedział nam coś czego nie powinien ona zawsze " Ale w na początku musieliście coś zrobić" i tak zawsze normalnie Grr.... Nie da się wytrzymać w tych sytuacjach ...

Offline

 

#6 2009-09-21 17:11:24

nuta_66

***

Zarejestrowany: 2009-09-21
Posty: 10
Punktów :   

Re: Wychowawcy ;)

Moja jest katechetką i jest nasza wychowawczynią od 6 klasy. Teraz jestem w 2gim. Jest okropna... w tym roku po raz trzeci mamy robić jasełka w szkole. i zaś cała szkoła będzie z nas lała...

Offline

 

#7 2009-12-02 18:50:18

dusiaa9

***

Zarejestrowany: 2009-12-02
Posty: 5
Punktów :   

Re: Wychowawcy ;)

ja mam zjebaną wychowawczyni ;/
mowie wam drze sie i wgl . nam zada na matmie bo uczy cos tam ze mam robic a ona idzie robic choneczki takie mae bo uczy tez techniki . ;/

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Samochody pożarnicze