Forum dyskusyjne o szkole

Forum dyskusyjne o szkole


#1 2012-01-21 03:05:12

Quake532

***

Zarejestrowany: 2012-01-21
Posty: 1
Punktów :   

Konkurs Młodych Talentów-problem

Witam

To mój pierwszy post więc jak napisałem w złym dziale to przepraszam

W mojej szkole (gimnazjum) co roku odbywa się Konkurs Młodych Talentów dla klas 3, w skrócie mówiąc są dwie kategorie piosenka śpiewana i hip hop po prostu takie małe MAM TALENT ale przejdźmy do sedna jestem w 3 kl. Gimnazjum czyli teraz moja kolej aby coś pokazać, nauczyciel od muzyki zbiera teksty bity itp do ustalonego terminu wszystko jest ok a tu nagle informacja że cyt:"Osoba która nie wystąpi na Konkursie Młodych Talentów nie zda 3 kl gimnazjum" lub cyt: "Jeśli ktoś nie przyniesie Tekstu Bitu lub innego materiału też nie zda klasy" czyli taka osoba będzie musiała powtórzyć klasę trzecią. Z tego co się dowiedziałem to ten "Konkurs" nie jest żadnym obowiązkowym wymogiem obowiązującym do zdania klasy więc moje pytanie jest takie czy nauczyciel wymyśla sobie to całe niezdanie czy mówi prawdę i czy takie coś jest zgodne z prawem i kartą nauczyciela itp. Szczerze mówiąc to perspektywa wystąpienia na czymś takim mi nie odpowiada więc proszę powiedźcie mi czy mogę to olać czy nie. (wszystkie przedmioty zaliczone na pozytywne oceny a z muzyki 4-czka)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Samochody pożarnicze