Forum dyskusyjne o szkole

Forum dyskusyjne o szkole


#1 2009-03-20 11:01:19

Diamondsad

***

Zarejestrowany: 2009-03-20
Posty: 1
Punktów :   

Pytanie powtarzanie klasy...

Jezeli ktos nie zda do nastepnej klasy to moze sie pzrepisac do innekj szkoły czy musi skaczyc ta?? chodiz mi o nie zdanie w 2 klasie Liceum...

Offline

 

#2 2009-03-20 14:51:12

kasisek

***

Zarejestrowany: 2009-03-20
Posty: 5
Punktów :   

Re: Pytanie powtarzanie klasy...

Wydaje mi się, ze mozna sie przepisać, a nawet napewno, jednak jak sie juz tam nie zda, to gdy sie przeniesie to innej szkoły to  bedzie sie w tej drugiej klasie, tak, jakby sie jej nie zdałó. Tak samo nic sie nie zmienia tylko otoczneie, srodowisko. a  tu czy tam to wszedzie sie nie zda bo papiery podaja i w ogole :]

Offline

 

#3 2015-01-28 15:11:13

iwciaff

***

Zarejestrowany: 2015-01-28
Posty: 1
Punktów :   

Re: Pytanie powtarzanie klasy...

Witam.
Chciałam Wam opowiedzieć swoją sytuację i prosić o pomoc.
W 2012 roku byłam w 3 klasie liceum. Nie byłam dobrą uczennicą. Na koniec roku szkolnego miałam 2 jedynki z matematyki i historii. Nie podeszłam wogóle do matury. Zdałam egzamin w sierpniu z matematyki lecz nie zdałam z historii. Wiec moja edukacja zakończyła się na poziomie 2 klasy liceum, bo przez historię nie zdałam 3 klasy. Po nie zdanym egzaminie wyjechałam zagranicę. Po 3 latach wróciłam do Polski i chciałabym skończyć szkołę i zdać maturę. Niestety słyszałam kiedyś że podobno jeśli ma się zbyt długą przerwę w nauce trzeba rozpocząć liceum od 1 klasy. Czy to prawda? Czy mogę rozpocząć szkołę od 3 klasy liceum na której swoją dotychczasową naukę zakończyłam? Proszę o pomoc. Z góry dziekuję.

Offline

 

#4 2015-04-16 13:11:10

pesto

***

Zarejestrowany: 2015-04-16
Posty: 8
Punktów :   

Re: Pytanie powtarzanie klasy...

Powiem wam że jeśli nie ma większego znaczenia potem czy raz Ci sie nie udało nie znac czy nie. Jedynym minusem jest rok w plecy, żadnych wiecej konsekwencji


Solidne Tralki!

Offline

 

#5 2015-05-18 08:40:48

sunny

***

Zarejestrowany: 2015-05-18
Posty: 10
Punktów :   

Re: Pytanie powtarzanie klasy...

Jak chodziłem do szkoły to myślałem że jak nie zdam to będzie koniec świata, ale jak się okazuję po czasie nie miałoby to większego znaczenia





__________________
Profesjonalny Kardiolog Kraków .

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora