Forum dyskusyjne o szkole

Forum dyskusyjne o szkole

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2006-07-08 09:44:44

Niki

Administrator

Zarejestrowany: 2006-06-13
Posty: 252
Punktów :   

Wasz styl

Czyli rozmowy o ubraniach. W co się lubicie ubierać, a w co nie. Jakich dodatków używacie, jakie kolory, luźne, ciasne itepe

Ja lubię kolor czarny i głównie jak widze coś w sklepie wiszącego na wieszaczku koloru czarnego to mam na to chrapkę. Jednak mam niewiele ubrań czarnych... jakieś 6
Nie trawię ciuchów różowych.... jednak moja rodzina ma manię na kolor różowy- o popatrz jaka śliczna bluzeczka, o jaka spudniczka a jakie tam masz buciki.... mam parę ciuchów może jakieś 3 różowe, ale chodzę w nich rzadko.
Na lato podobają mi się ciuchy białe, bo nie jest w nich gorąco, szczególnie na szelkach, bez żadnych ozdóbek i dziwadeł.
Krótka spódniczka, lub rybaczki a w chłodniejse dni dżinsy. Bluzki muszą być jak najbardziej dopasowane, ale spodnie wolę luźniejsze

A wy jak się lubicie ubierać?


Zapraszam na Strone O Zeberkach
http://ozeberkach.w.interia.pl/inne/buttonik.gif

Offline

 

#2 2006-07-08 13:13:45

Kinga

Moderator

Zarejestrowany: 2006-06-19
Posty: 104
Punktów :   

Re: Wasz styl

Kolor czrny i zielony... ciemno zielony
Też nie lubię różowego, obrzydziło mi go kilka dziewcdzyn ze szkoły . A mój styl - trochę hipiski (bo mam kilka takich typowo hipiskich spódnic i bluzek, oraz buty ), ale ostatnio wolę spodnie

Offline

 

#3 2006-07-08 18:20:56

Tonia

(!)(!)(!)(!)

7966026
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-07-02
Posty: 151
Punktów :   
WWW

Re: Wasz styl

Nachętniej czerń, najczęściej różne kolory. NIGDY różowego, prawie nigdy błękitnego (albo wcale, na razie nie przypominam sobie jakiś błękitnych rzeczy).
Najczęściej i najchętniej dżinsy, nigdy spódnice, sukienki i cokolwiek, w czym czuję się tak, jabym nie miała nic na sobie.
Kolczyki sztyfty, albo ukochane, żyłkowe z czarnej masy perłowej (hand-made of course ).


Tonia's Site
-----
Biżuteria - moje małe hobby: robienie biżuterii - 30 sierpnia 2006 - Nowe zdjęcia.
Biżuteryjne forum

Offline

 

#4 2006-07-09 19:34:50

dziki

(!)(!)(!)

Skąd: Mazury
Zarejestrowany: 2006-06-19
Posty: 142
Punktów :   
WWW

Re: Wasz styl

ja lubie różowy... ale nie sprzedają męskich ubrań w kolorze różowym
A na ubranie nie zwracam szczególnej uwagi. poprostu co mi sie podoba to zakladam, metal(koszulki only)
a reszta wsioryba


http://img480.imageshack.us/img480/7843/adolfxd4su.gif
"Liczy sie nie długosc magicznej pałeczki,
lecz jej tajemna moc."
~ nIeCh mOc bĘdZiE z tObĄ ~

Offline

 

#5 2006-07-09 22:22:48

berniko

(!)(!)(!)

Zarejestrowany: 2006-06-28
Posty: 128
Punktów :   

Re: Wasz styl

Co do kolorów to wszystkiego po trochu, nikt jeszcze nie wymienił mojego kochanego oliwkowego-ciemnego Różowe to lubię i mam niektóre, ale i tak wolę oliwkowe i brązy (albo brązy w połączeniu z turkusem ). Bluzki też raczej dopasowane, spódniczki-lubię, nawet bardzo , spodnie-obcisłe i te luźne-prawie wszystkie. Co tam jeszcze... buty-lubię na obcasach (miałam takie jedne super ale mi są już za maaaaałe ), japonki, zwykłe klapki, różne sportowe-też prawie wszystkie. Chyba wszystko.

Pozdrawiam


||||||||||||||| 23% ładowanie sygnatury, proszę czekać...
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||| 100% sygnaturę załadowano.

www.pierzaste-i-futrzaste.blog.onet.pl ==> mój blog o papugach i kotach

Offline

 

#6 2006-07-10 07:35:20

Niki

Administrator

Zarejestrowany: 2006-06-13
Posty: 252
Punktów :   

Re: Wasz styl

Aaaa ja jestem skazana nosić buty nie jaki mi się podobają tylko jakie znajdę na moją wielką stopę, bo mam rozmiar 42, a damskie produkują tylko do 41


Zapraszam na Strone O Zeberkach
http://ozeberkach.w.interia.pl/inne/buttonik.gif

Offline

 

#7 2006-07-10 08:16:27

berniko

(!)(!)(!)

Zarejestrowany: 2006-06-28
Posty: 128
Punktów :   

Re: Wasz styl

Powinni też większe produkować, bo coraz częściej słyszę, że dla kogoś nie ma takiego rozmiaru


||||||||||||||| 23% ładowanie sygnatury, proszę czekać...
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||| 100% sygnaturę załadowano.

www.pierzaste-i-futrzaste.blog.onet.pl ==> mój blog o papugach i kotach

Offline

 

#8 2006-07-10 11:04:42

Tonia

(!)(!)(!)(!)

7966026
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-07-02
Posty: 151
Punktów :   
WWW

Re: Wasz styl

berniko napisał:

albo brązy w połączeniu z turkusem

Oooo! Dziękować za przypomnienie! Co prawda nie noszę, bo nie mam, ale ta kolorystyka mi się bardzo podoba. Zrobiłam sobie naszyjnik, wiec teraz muszę sobie dokupić pod niego kostium.

A buty? Sportowe. Tylko halówki i adidasy.


Tonia's Site
-----
Biżuteria - moje małe hobby: robienie biżuterii - 30 sierpnia 2006 - Nowe zdjęcia.
Biżuteryjne forum

Offline

 

#9 2006-07-10 18:01:53

Niki

Administrator

Zarejestrowany: 2006-06-13
Posty: 252
Punktów :   

Re: Wasz styl

Z butów to wszystkie jakie na noge zmieszcze byle by moich palców nie byóo widać :loL: jakoś takie to krępujące


Zapraszam na Strone O Zeberkach
http://ozeberkach.w.interia.pl/inne/buttonik.gif

Offline

 

#10 2006-07-12 15:19:37

Bodomka

***

Zarejestrowany: 2006-06-29
Posty: 37
Punktów :   

Re: Wasz styl

hmmm moj styl jak na metalowe przystalo... lubie czarny:D zgniła zielen... granat, ciemny braz i czerwien aa zapomnialabym o szarym:D najczesciej ubieram na siebie wlasnie cos w kolorze czerni i czesto jestem cala ubrana w czern ale w lecie rzadziej bo nie chce sie udusic:].... spodnie lubie srednio luznie najlepiej dzinsy choc mam teraz takich tylko 2 pary:P no ale kolekcje zawsze mozna zwiekszyc... nie lubie spodnic ani krotkich spodenek bo nie lubie swoich nog:P hehe moze dlatego ze ciagle mam na nich mnostwo siniakow:Pco to bluzek to lubie rozne jaka mi sie spodoba to biore lubie rzeczy w moro:D dlatego mam pare takich spodni kamizelke spodenki marynarke itd itp. rozowego nienawidze wrecz!! bo kojarzy mi sie z dziwczetami typu "barbi" takie typowe blondynki... no to chyba tyle:D

Offline

 

#11 2006-07-12 19:34:56

-Agnieszka-

***

Zarejestrowany: 2006-06-22
Posty: 21
Punktów :   

Re: Wasz styl

Ja lubię kolor czarny, biały i niebieski (zależy jeszcze jakie odcienie). Ubieram się raczej na sportowo i wygodnie - dżinsy, bluzka  z krótkim, jak zimno to bluza lub sweter. Latem często chodzę w rybaczkach. Nie lubię sukienek. Spódnice mogą być, byle nie za długie i nie za krótkie. Muszą być takie  w sam raz. Buty sportowe - adidasy, trampki itp. Nie lubię sandałów, a na obcasach noszę tylko do tzw. stroju galowego.
To chyba wszystko.

Ostatnio edytowany przez -Agnieszka- (2006-07-12 19:36:47)

Offline

 

#12 2006-07-16 20:14:25

Britainysh

@@@

Zarejestrowany: 2006-07-02
Posty: 44
Punktów :   

Re: Wasz styl

Lubię głównie luźne i ciemnie rzeczy. Z obuwia to japonki, wygodne i przewiewne

Offline

 

#13 2006-08-27 17:17:08

Marzenka

(!)(!)(!)

Zarejestrowany: 2006-07-22
Posty: 144
Punktów :   

Re: Wasz styl

Niestety nie mogę się ubierać w to co bym chciała. Uwielbiam bojówki i ogólnie styl militarny, ale mama nigdy nie kupuje mi rzeczy tego typu . Więc zostają mi jeansy i bluzki w kolorach ziemi . Ale niech tylko będę miała kasę to... A buty... to różnie. Mam wielkie szczęście, że noszę rozmiar 36-37 i praktycznie wszystko mogę kupić . A uwielbiam nosić wygodne bytu, które szybko się zakłada

Offline

 

#14 2007-06-13 19:00:56

Xvid

***

Zarejestrowany: 2007-06-13
Posty: 16
Punktów :   

Re: Wasz styl

ja lubię  ubierać jak najmniej... tzn. najlepiej spodenki i bokserki to w lato... i nic więcej bo po co:) a tok to się świetnie czuję w dzinsach i koszulce z krótkim renkawkiem.

Offline

 

#15 2015-09-29 09:58:05

leukocyt

***

Zarejestrowany: 2015-09-22
Posty: 1
Punktów :   

Re: Wasz styl

Mój styl? trampkiii! nosze je caly rok nawet w zimie tylko ze czesto sie psuja dlatego raczej kupuje markowe. jak nie mam kasy to probuje wygrac w jakims np. konkursie ostatnio znalazlem taki gdzie mozna wygrac conversy za 1zl

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Samochody policyjne mieszkania Poznań bez pośredników koparka Złotów animp shaiya Sasino hotel