Forum dyskusyjne o szkole

Forum dyskusyjne o szkole


#16 2006-07-17 17:59:10

kara i żółtek

$$$

5918394
Skąd: Leszno
Zarejestrowany: 2006-07-10
Posty: 93
Punktów :   
WWW

Re: Kosmetyki:)

-Mydło.
-Krem nawilżający Nivea.
- Dezodorant Rexona for teens .
-Żel do mycia twarzy z morskimi minerałami Nivea.
-Tonik Under Twenty.
-Szampon te co reklamują te dwie papuzgi ,,Aż mi czubek podskoczył ! Daj dotknąć".
-Żel pod przysznic Palmolive
- Szminka ochronna Nivea
-Czasami błyszczyk się z kosmetyczki wygrzebie.....
-I jakis tam zasuszacz trądziku z Avonu. (czasami sie zdaszają, ale po góra 2 dniach śladu nie ma )

Ostatnio edytowany przez kara i żółtek (2006-07-17 17:59:52)


Pozdrawiam,Kara i Żółtek.
My blog ------> http://pamietnik-falistego-zoltka.blog.onet.pl/
My forum -------> http://przyroda300.pun.pl/   

Offline

 

#17 2009-03-02 12:33:36

wojak

***

Zarejestrowany: 2009-03-02
Posty: 1
Punktów :   

Re: Kosmetyki:)

Jestem facetem , ale się wypowiem , bo nie myślcie , że my nie używamy kosmetyków .Również używam antyperspirant Nivea , mydło w płynie (najczęście męskie FaSport) a do mycia twarzy Dax Cosmetics - Dax No Problem Antytrądzikowy żel do mycia twarzy dla chłopców , bo niestety trądzik się mi pokazuje >

Offline

 

#18 2013-09-03 13:39:20

 brylant

***

Zarejestrowany: 2013-02-14
Posty: 7
Punktów :   

Re: Kosmetyki:)

O matko ja używam chyba wszystkiego. Obecnie do mycia twarzy mydło siarkowe i płyn micelarny, dwa kremy z Avon do twarzy, żel z minerałami z morza. No i podkład BB Skin Foof Aloes #1, puder transparentny Miss Sporty i tusz Rimmel. A włosy... tu co chwile coś innego.

Offline

 

#19 2016-03-06 19:49:54

lomada

***

Zarejestrowany: 2016-03-06
Posty: 3
Punktów :   

Re: Kosmetyki:)

Ja od jakiegoś czasu bardzo uważam na składy kosmetyków. Stosuję też zasadę "im mniej tym lepiej", bo zauważyłam, że coś niepokojącego się zaczęło dziać z moją twarzą, chyba właśnie przez nadmiar kosmetyków. Na dzień dzisiejszy do włosów stosuję szampon dla dzieci, krem do twarzy na dzień też dla dzieci. Poza tym jeśli idzie o kosmetyki kolorowe to przerzuciłam się na markę www.zuii.naturativ.pl Wolę kupić sobie coś dobrej jakości, nawet jeśli będzie to jedna rzecz, niż kilka do których nie mam przekonania (zwłaszcza do składu). Muszę powiedzieć, że widzę już pierwsze rezultaty, nie chce zachwalać, ale jest naprawdę dobrze. Może za jakiś czas napiszę coś więcej.

Offline

 

#20 2016-03-19 21:01:50

Jesion

***

Zarejestrowany: 2014-07-16
Posty: 10
Punktów :   

Re: Kosmetyki:)

Ja kupiłem mojej dziewczynie ostatnio taki podkład http://www.rossmann.pl/Produkt/Bourjois … 0,1650,300 Wiem, że chciała go sobie kupić i postanowiłem zrobić jej niespodziankę. Nie wiem o co chodzi z tymi kosmetykami, że dziewczyny się tak na nie nakręcają, moim zdaniem (uważam podobnie jak lomada) im mniej kosmetyków nakładacie na twarz tym lepiej. Jak czasem patrzę na niektóre dziewczyny, to po prostu jestem w szoku, że można się tak oszpecić makijażem. :-/ Pamiętam jak oglądałem kiedyś na YT filmik gdzie jakaś dziewczyna nakładała na twarz dwanaście warstw różnego rodzaju fluidów i pudrów! Umiar to jednak podstawa w każdej dziedzinie życia - warto o tym pamiętać.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Samochody policyjne mieszkania Poznań bez pośredników koparka Złotów animp shaiya Sasino hotel