Forum dyskusyjne o szkole

Forum dyskusyjne o szkole


#1 2006-09-30 20:10:21

Niki

Administrator

Zarejestrowany: 2006-06-13
Posty: 252
Punktów :   

Takie nielegalne opuszczenie lekcji

Niektórzy to nazywają laby, niektórzy wagary a niektórzy inaczej
Ciekawa jestem czy byliście, gdzie i jak spędziliście dzień wolności od szkoły
Ja byłam kilka razy a że mam bardzo tolerancyjną mame to pisała mi potem usprawiedliwienia więc było cacy
Najlepiej było z moimi dwoma (czyt. dzień wagarowicza trzema) koleżankami w Zagórzu, kilka kilometrów od naszego miasta, autobusem 10 minut. Ładne małe miasteczko z świetnymi ruinami zamku, najlepiej było w zimie jak to próbowałyśmy przektoczyć rzeke, aby dostać się na drugą stronę bo były tam ładne widoczki i wielka góra. No ale próby przekroczenia zamarzniętej rzeki powiodły się niesmacznie mozna powiedzieć i ktoś się zapadł na lodzie o wody ( na szczęście tylko nogami). Poptem jeszcze kupe czasu maszerowania w wymarzone miejsce za rzeka, tym razem skorzystałyśmy z mostu i był git, miejsce było wspaniałe.
Mile wspominam tamte dni i chciałabym to kiedyś powtórzyć, było świetnie i bynajmniej nie zapomnę tego, a działo sie dużo


Zapraszam na Strone O Zeberkach
http://ozeberkach.w.interia.pl/inne/buttonik.gif

Offline

 

#2 2006-09-30 20:19:01

Bodomka

***

Zarejestrowany: 2006-06-29
Posty: 37
Punktów :   

Re: Takie nielegalne opuszczenie lekcji

hahaha nom wtedy bylo zaje***** ..... hehehe a papietasz jak po tym jak Aśka do wody wpadla to ja szlam dalej i tez wpadlam i mnie wyciagalyscie na brzeg hehe lol... i jak z tej duzej gory ja plecach zjezdzalysmy jeszcze w Sanoku z sianem na plaszczu chodzilas:D

Offline

 

#3 2006-09-30 20:22:39

Niki

Administrator

Zarejestrowany: 2006-06-13
Posty: 252
Punktów :   

Re: Takie nielegalne opuszczenie lekcji

Hehe no a najlepsze było co spadłaś z góry pod zamkiem i cała w śniegu byłaś, jeszcze gdzieś mam tą fotke chyba
A i po drodze zawsze zajadałyśmy tanie cukierki z sklepu wiśniowe i chipsy biesiadne


Zapraszam na Strone O Zeberkach
http://ozeberkach.w.interia.pl/inne/buttonik.gif

Offline

 

#4 2006-09-30 20:26:44

Bodomka

***

Zarejestrowany: 2006-06-29
Posty: 37
Punktów :   

Re: Takie nielegalne opuszczenie lekcji

hehe to bylo juz w inny dzien chyba jak tak wyjebalam chociaz moze w ten sam:D nom te cukierki wypasione byly:)  a biesiadne to wogle cacy:D hehe z gorki z ruin tez sie fajnie na plaszczy zjezdzalo:) ale to juz innym razem:P

Offline

 

#5 2006-09-30 21:39:48

bartek

@@@

Zarejestrowany: 2006-06-19
Posty: 52
Punktów :   

Re: Takie nielegalne opuszczenie lekcji

ja czasami jak mają pytać to sie wybieram na wagary

Offline

 

#6 2006-11-24 19:51:34

Marzenka

(!)(!)(!)

Zarejestrowany: 2006-07-22
Posty: 144
Punktów :   

Re: Takie nielegalne opuszczenie lekcji

Hmm... ja nie lbię uciekać i staram się tego nie robić . No, ale w końcu raz musiałam, no nie? Tylko okazało to się niewypałem... już opowiadam A więc tak: To było pod koniec gimnazjum. Miałyśmy z dziewczynami dwie ostatnie lekcje i to był niemiecki. Zadzwonił dzwonek, wszyscy nauczyciele już wpuścili swoich uczniów do klasy, tylko my stałyśmy na korytarzu jak jakieś sieroty . Nie przejełyśmy się tym za bardzo, bo nasza Frau zawsze się spóźniała i to bardzo . No, więc sobie stoimy, aż w końcu ktoś rzuca hasło: "Uciekamy!". Było z tym trochę zamieszania, bo na początku poszłyśmy do łazienki, żeby nas nikt nie zobaczył(ale z nas mózgi lol ), później do szatni szłyśmy pojedynczo. W końcu opuściłyśmy budynek szkoły i po prostu zwiałyśmy . Co to był za dzień... Ciągle myślałam, że zaraz zadzwoni moja wychka, czy coś (w sumie nie wiem dlaczego miałabym się bać, bo moja wychka niczym się nie interesowała ), nie spałam pół nocy itd. A gdy następnego dnia przyszłam do szkoły, okazało się, że naszej Frau nie było i byłyśmy zwolnione . A nasza wychka nam po prostu nie powiedziała . No i tak wyglądała moja pierwsza ucieczka, hehe

Offline

 

#7 2006-11-24 22:37:42

Kinga

Moderator

Zarejestrowany: 2006-06-19
Posty: 104
Punktów :   

Re: Takie nielegalne opuszczenie lekcji

A ja niedawno.... uciekłam przez przypadek
Bo jakoś tak mi się pomyliło , że kończę lekcje o 14:00 , a kończyłam o 15:00... I poszłam sobie zadowolona do domciu. Wchodzę do mojego pokoju i jakoś tak odruchowo rzucam okiem na plan lekcji... patrzę... JEZUS MARIA zwiałam z angielskiego Wychowawczyni mnie się spytała na następny dzień, co to za uciekanie z lekcji, a ja na to "a nic, nic. Zapomniałam pokazać zwolnienia" . Przeszło

Offline

 

#8 2006-12-04 21:15:55

Niki

Administrator

Zarejestrowany: 2006-06-13
Posty: 252
Punktów :   

Re: Takie nielegalne opuszczenie lekcji

Hehe. Mamy fajnego wychowawcę- idę do niego- Profesorze głowa mnie boli i źle sie czuję, mogę sie zwolnić? - O tak tak już ci wpisuję.
Ostatnio nie przyszłam na chemię, siedizałam w bibliotece i udałam, ze zaspałam na tą pierwszą lekcję, bo zapomniałam całkowicie, że jest chemia i sie nie przygotowałam


Zapraszam na Strone O Zeberkach
http://ozeberkach.w.interia.pl/inne/buttonik.gif

Offline

 

#9 2006-12-05 16:32:08

Nieznajomy

***

Zarejestrowany: 2006-12-04
Posty: 3
Punktów :   

Re: Takie nielegalne opuszczenie lekcji

Nie ma tygodnia żebym był na wszystkich lekcjach  I u mnie raczej nikogo się nie namawia na danie buta… to norma i nikt tego nie usprawiedliwia bo po co?? Ale to szkoła trochę innej kategori i inni ludzie jak wy się tam uczą (tylko nie myśleć że to jakaś specjalna szkoła) W gimnazjum prawie nie uciekałem ale wszystko się zmienia A wagary to piękna sprawa zwłaszcza jak klasa jest zorganizowana Kiedyś nie będziecie pamiętali tych dni które spędziliście w szkole <tych zwykłych dni> tylko takie na których dobrze się bawicie
Nie myśleć że namawiam do wagarów ale wszystko jest dla ludzi i przez ludzi stworzone tylko trzeba umieć dozować 
Pozdrawiam

Offline

 

#10 2006-12-06 18:50:17

Niki

Administrator

Zarejestrowany: 2006-06-13
Posty: 252
Punktów :   

Re: Takie nielegalne opuszczenie lekcji

Jak to moja mama mówi- Wagary s ą dobre byle nie za często


Zapraszam na Strone O Zeberkach
http://ozeberkach.w.interia.pl/inne/buttonik.gif

Offline

 

#11 2006-12-06 21:20:51

Marzenka

(!)(!)(!)

Zarejestrowany: 2006-07-22
Posty: 144
Punktów :   

Re: Takie nielegalne opuszczenie lekcji

Ech... ja nie lubię wagarować... Ale tak na koniec roku z klasą to nawet czemu nie...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora