Forum dyskusyjne o szkole

Forum dyskusyjne o szkole

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2006-07-05 16:55:30

Kinga

Moderator

Zarejestrowany: 2006-06-19
Posty: 104
Punktów :   

Marzenia dot. zwierzaków :)

Chwaliliśmy się już jakie mamy zwierzaki, ale może niektórzy z Was mają jakieś marzenia dotyczące zwierząt? Tzn. czy chcielibyście mieć jakiegoś zwierza , a go nie macie...

Ja bardzo chciałabym mieć króliczka miniaturkę (lub koszatniczkę), albo kraba . Oprócz tego to chciałabym kota (norweskiego leśnego ), ale niestety, to coś co łazi po pokoju i wykłóca się o komputer ma uczulenie na kocią sierść i rodzice mi nie pozwolą . Ach... jeszcze ptaki - tu moje marzenia są nieograniczone - zaczynają się na mewkach, a kończą na arach .

Teraz Wy mówcie

Offline

 

#2 2006-07-05 18:42:56

Tonia

(!)(!)(!)(!)

7966026
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-07-02
Posty: 151
Punktów :   
WWW

Re: Marzenia dot. zwierzaków :)

Jakieś duże, zwykłe, słodkowodne akwarium. Ładnie zaranżowane, dużo neonków wielu gatunków. Najlepiej narożne. Ptaki? Kilka funkcjonalnych, ale ozdobnych wolier, w ktorych nie lata nic większego od świergotki. Ary chciałam mieć kiedyś. Teraz stwierdzam, że najładniejsza jest "drobnica" latająca w stadzie.


Tonia's Site
-----
Biżuteria - moje małe hobby: robienie biżuterii - 30 sierpnia 2006 - Nowe zdjęcia.
Biżuteryjne forum

Offline

 

#3 2006-07-05 19:40:51

Niki

Administrator

Zarejestrowany: 2006-06-13
Posty: 252
Punktów :   

Re: Marzenia dot. zwierzaków :)

Chciałabym mieć większą papugę, choruję głównie na senegalca Chciałabym mieć większy pokój w którym postawiłabym dużą klatkę, albo wolierę, ale niestety mam pokój za mały a w dodatku muszę się z nim dzielić z tymi łażącymi dziamdziakami komputerowymi...
Jakoś nic mnie więcej nie pociąga jeśli chodzi o zwierzęta... może chociaż... fretkę bym chciała


Zapraszam na Strone O Zeberkach
http://ozeberkach.w.interia.pl/inne/buttonik.gif

Offline

 

#4 2006-07-05 23:51:48

berniko

(!)(!)(!)

Zarejestrowany: 2006-06-28
Posty: 128
Punktów :   

Re: Marzenia dot. zwierzaków :)

Szczerze? (uprzedzam że to typowe marzenia, nie do spełnienia)
Duży pokój, w którym trzymałabym różnego rodzaju fruwaki. Nie koniecznie jakieś wielkie, przede wszystkim to faliste, a nawet nimfy Tam w ogromnych donicach posadziłabym duże wierzby (tzn gałęzie) mundżurskie. Byłby basenik dla nich jakiś spory, oczywiście nie za głęboki. Aha, jeszcze bym jabłonki posadziła. Codziennie by dostawały (latem) chwasty i owoce z ogrodu i warzywa. Zakupiłabym (nie wiem skąd, jak i za jaka cenę ) super odkurzacz czyszczący ten cały syf w pięć minut (najlepiej jeszcze automatycznie ustawiany na sprzątanie)
A co do ziemskich marzeń, to trzcią falistą samczyka albo dwie nimfki

Pozdrawiam


||||||||||||||| 23% ładowanie sygnatury, proszę czekać...
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||| 100% sygnaturę załadowano.

www.pierzaste-i-futrzaste.blog.onet.pl ==> mój blog o papugach i kotach

Offline

 

#5 2006-07-08 18:37:34

Tonia

(!)(!)(!)(!)

7966026
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-07-02
Posty: 151
Punktów :   
WWW

Re: Marzenia dot. zwierzaków :)

berniko napisał:

uprzedzam że to typowe marzenia, nie do spełnienia

Kłamiesz. Wszystko do spełnienia, może poza tym odkurzaczem. Choć jakby się uprzeć i dostać się do kogoś bystrego ze Stanów to kto wie...


Tonia's Site
-----
Biżuteria - moje małe hobby: robienie biżuterii - 30 sierpnia 2006 - Nowe zdjęcia.
Biżuteryjne forum

Offline

 

#6 2006-09-17 16:28:32

Kurasza

***

4673791
Skąd: Piaseczno
Zarejestrowany: 2006-09-17
Posty: 15
Punktów :   
WWW

Re: Marzenia dot. zwierzaków :)

Ja chciałabym mieć jaakiegoś węża,ale nie do spełnienia
Mama nigdy sie nie zgodzi!
Mam w pokoju przepiórke dwie falko i króliczka miniaturke a mama wiecej mi nie kupi


Bo przyjaciołom sie UFO!

Offline

 

#7 2006-09-17 16:45:05

Niki

Administrator

Zarejestrowany: 2006-06-13
Posty: 252
Punktów :   

Re: Marzenia dot. zwierzaków :)

O węża też bym chciała ale takiego co można na rękach nosić.
Kurasza jakbyś miała węża to by ci zjadł ptaki no chyba,że byś go dobrze pilnowała.
Mojej koleżanki kuzynowi zwiał wąż ale znaleźli go po jakimś tygodniu pod fotelem


Zapraszam na Strone O Zeberkach
http://ozeberkach.w.interia.pl/inne/buttonik.gif

Offline

 

#8 2006-11-19 18:39:17

Kasalagupagu

***

Zarejestrowany: 2006-09-13
Posty: 15
Punktów :   

Re: Marzenia dot. zwierzaków :)

Ja bym chciała mieć..krowe albo konia ,kucyka,jelenia,zebre oo żyrafe bym chciała,by sobie po ogrodzie chodziła i skubała jabłonki .O i delfina bym chciała mieć bo to najiteligentniejsze istoty na ziemi.
A takie do spełnienia to bym chciała kota.Nie wykluczone ,że niedługo sie spełni . Chciała bym mieć też pięne akwarium z płaszczkami i rekinami i różnymi rybkami i terrarium ze staszykami,modliszkami i innymi robalami


*Przyjaciołom się UFO
*Nie wnikaj ,bo wsiąkniesz
Przybyłem, zobaczyłem, zwątpiłem, uciekłem...

Offline

 

#9 2011-02-03 19:07:34

agnieszka97

***

Zarejestrowany: 2011-02-03
Posty: 6
Punktów :   

Re: Marzenia dot. zwierzaków :)

ja hmmm... chciałabym mieć królika miniaturkę i rybkę

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Samochody policyjne mieszkania Poznań bez pośredników koparka Złotów animp shaiya Sasino hotel